Citat:
Ursprungligen postat av
rotesau
Ingen här verkar har läst in sig på tvisten som nyligen hade avgjorts, därav vet ingen vad innehållet faktiskt består av.
Massmedia som har läst in sig, har iofs inte lämnat någon info om denna detalj, så jag förstår att mitt påstående står svagt.
Men jag vidhåller vad jag säger: Det finns medicinskt underlag på hjärnblödningen.
Det är ju just för att en och annan som är insatt i t ex vårdnadstvisten som gör att man har grund för viss information, och samtidigt kan avvisa annat som feltolkat, felaktigt eller förvrängt. Så ditt påståenden om att
ingen är påläst är inte sant.
Vidhåll hur mycket du vill...
Men då kan du ju ge fler detaljer, eller hur?
Jag vet att det finns vissa underlag och utlåtanden, och är genuint intresserad och har inte för avsikt att driva frågan in i kaklet om det framkommer att du har rätt.
Samtidigt är detta
inte en skvallertråd om KL och i min mening är hennes eventuella historia och förmildrande åkommor, som berör hennes handlingar i samband med mordförsöket mot HOL, ett gränsfall. Men du har i alla fall en god ton och sitter ju också på vissa kunskaper, säger du, eller?