Citat:
Ursprungligen postat av
deman
Sammanfattning
Ett gäng random rappande bushnegrer tror att det är ok att hämnas och spö på några afghanisar som följer efter dem. Man visar det genom att vara så utbota korkade att man filmar och lägger upp det på nätet. De tror alltså att det ska rättfärdiga misshandeln.
Med risk för att låta rasistisk, men detta visar ju med alla tydlighet att svarta inte har samma tankeverksamhet och konsekvenstänk som en vit.
"you can take the n-word out of the djungle, but you cant....etc.."
Det var en mycket bra sammanfattning... du har inte läst tråden alls eller ?
Själva kastet och misshandeln lades ju upp först av någon utomstående. Sen la denna ASAP upp det som dom filmade, där får man se att "BO" hög som ett hus följer efter dom och vägrar ge sig. Dom håller sig till och med lugna när b"offret" slår sönder sina hörlurar på vakten, och börjar tjata om att det är vakten som gjort sönder dom.
Visst kan slagen efter dom slängt ner BO på marken vara onödiga. Men antagligen så vill dom vara säkra på att han inte går upp och drar fram en kniv efter dom vänt sig om. För som alla ser så är detta "bo" helt oberäknelig och instabil. Hade det varit fel gäng i Sverige så hade dom stått och stampat på offrets huvud istället. Dessa står bara å nöter lite slag på kroppen.
Jag tycker det är konstigt att så fort dessa nerdrogade ligister själva gör något så körs dom hem till sina boenden och är tillbaks på samma ställe efter 2 timmar, med ett nedlagt fall i bagaget. Jag menar, offret har misshandlat vakten, trakasserad mötande personer, antagligen hela dagen. Men han häktar dom inte. Medans dessa killar häktar dom direkt. Det är en skamfläck för Sverige att sådana idioter får vara på våra gator och terrorisera oss och turister. Och det är ju brutalt pinsamt om dom dessutom ska få straff för det.