Citat:
Ursprungligen postat av
Africanized
Hur du klarar av att läsa in ovanstående citat i det som har hänt är nästan värt en stående ovation, du har en unik förmåga att vinkla
Det som HAR hänt,
NK skramlar med vapen.
Trump besöker Kina, pratar med NK, besöker/pratar med SK.
Mike Pompeo åker till NK.
Reunification deklareras.
Om "Q" sagt att Trump ligger bakom det, tillsammans med ex-CIA boss Pompeo?
Här är Ryan Dawson på Red Ice Radio:
The Korean Peace Summit: Does Trump Deserve Credit? - Ryan Dawson
Citat:
Ursprungligen postat av
Africanized
Vågar man gissa att du relativiserade utrensningen i Saudi också när det begav sig?
Antar att "Q" förklarade det som någonting bra i Saudi också?
Hur som helst, vad har "Q" sagt om Iran Deal? Noterade att en väldigt massa bots på Kvitter gick igång och hyllade Trump efter han avbröt Iran Nuclear Deal och jag misstänker att det har nått med "Q" att göra, och John Kerry av alla människor verkar spela Bad Boy?
Citat:
Ursprungligen postat av
Africanized
Vad hände med videon på HRC och Huma när dom peelade av ansiktet på ett barn?
Jag gissar fake news?
En tanke, det pratas ju hela tiden om dessa pedofil-orgier med småbarn.
Det finns INTE EN CHANS att man skulle försatt chansen att filma detta som framtida insurance/leverage.
Humas man tog ju kort på sig själv och skickade runt. Weiner.
De är pedofil-ringar i väldigt många regeringar och de kontrolleras via video, om nån inte håller sig i Schack så kan de enkelt tas bort på det sättet.
Israelisk Intel använde sig av det i den amerikanska valrörelsen på demokrater, John Podesta, Hillary Clinton mfl. De ville ha Trump, som är skapad av Roy Cohn, som på 70-talet låg bakom Kosher Nostra Mafia i NYC och Donald Trumps Gudfader.
Fast det kommer nog aldrig "Q" säga om jag fattat den rättt, så verkar den handla om hålla förtroendet uppe för Donald Trump och att han är i en kamp mot en satanisk cabal av Obama & Hillary, men jag kan ha missförstått det:
Citat:
“In fact Donald Trump himself is very much a product of the very worst and ugliest forces in the deep state,"
"Donald Trump was created by Roy Cohn, the mafia boss who owned the corrupt judges and cops of New York, and who was the direct liaison between J. Edgar Hoover and American media, and who organized a pedophile blackmail operation for the CIA. Roy Cohn is the key player in that. And Roy Cohn is the man who made Donald Trump,” he argued.
http://www.presstv.com/Detail/2017/03/11/513970/Trump-himself-is-product-of-ugliest-forces-in-US-deep-state
Citat:
Ursprungligen postat av
Africanized
Någon tillhandahåller ju lokalen, någon barnen osv.
Det är också relativt vanligt att pedofiler filmar sina övergrepp för att dela.
Pratas ju också om twitterkontona där man kan se övergreppen i realtid osv. osv.
Poängen här är ju att om dessa rykten stämmer så FINNS det bildbevis.
Ursäkta många frågor men då jag inte är insatt, kommer detta från "Q" boardmess? Alltså där "Q" skriver:
En mening.
Coincidence?
En annan mening. - stilen?
Politiker kontrolleras sådär via M16/CIA/MOSSAD.