Citat:
Ursprungligen postat av
hicku
brudarna är riktigt osköna asså, alldeles för unga.
Inte mycket att hänga i granen när det kommer till tjejerna i år, varken personlighetsmässigt eller utseende.
Tjejen som inte vill skryta om vem hon legat med men gärna skryter att hon "myst" med Leo, enligt henne själv, verkar ha hybris. Ingen jag hade tittat åt på stan och vill nog påstå att hon är en 5a.
Anna är söt och verkar snäll likaså tjejen som Kristian står med ser helt ok ut men hon har en hemsk personlighet som gör henne ful tyvärr.
Bara jag som känner att Pierre är lite retarderad?
"Stämningen gick från massive zero till hundred real quick men det blev one hundred till zero real quick hehe" är bara en av många briljanta saker han slängt ut sig de få stunder han syns i rutan. Tycker inte han är den deltagaren som fått minst tid i programmet. Kan bero på att han är väldigt tråkig och stel, bidrar inte med ett skit
Förstår inte varför folk blir helt förkrossade när någon, speciellt en "allstar spelare" får lämna när det inte rör sig om parceremoni. Man vet ju till 100% att Erik kommer komma in igen, det borde väl puckona på hotellet med förstå?
Fan vad negativ och bitter jag låter men jag har tyvärr inte mycket positivt att säga om detta programmet eller dess deltagare men ändå tittar man på skiten
OT:
Såg att Smail kommer in i nästa avsnitt och fick för mig att googla honom. Ser ut som han verkar bo hemma hos föräldrarna fortfarande eller åtminstone skriven hos föräldrarna och varför skulle man vara det om man har eget boende egentligen.
Vet att många bosnier jag känner bor hemma till de gifter sig eller åtminstone betydligt längre än vad medelsvensson bor hemma men kan också bero på livsstilen som partyprins och bloggare inte ger så mycket i inkomst.
Känns väldigt ovärt att bo hemma när man är snart 30 för att få vara en Ö-kändis, om nu så är fallet.
Bara en tanke som slog mig