2017-05-18, 12:01
  #25
Bannlyst
Ja det är naturligt pga hur hård man blir (blodflöde till penis plus extra kåt) som andra sagt.
Ett bra knep är att sakta ner farten lite och fokusera på andningen när det händer, och dra ut på hennes njutning, om hon är en sån som kommer från penetrerande sex så fortsätter du i samma takt (håll inte på och skifta för det är a) svårare att komma b) du har mindre kontroll) tills hon är nära och då pumpar du hårt tills ni båda kommer tillsammans.
Det är något väldigt mäktigt med att komma tillsammans och hon kommer uppskatta dig så mycket efter detta då du dels fick henne att komma och dels visat att du har kontroll över din egen kropp vilket är bland det sexigaste en man kan visa under sex.
Citera
2017-05-18, 18:31
  #26
Medlem
Daniel501s avatar
Citat:
Ursprungligen postat av EU-migranten
Du verkar vara ett riktigt kioskmongo, som inte ens kan hålla en något så när rak linje två dagar i rad.
Först ska det knullas hårt, skoningslöst och utan att checka med bruden först, men i ditt andra inlägg så ska du tydligen sluta om hon inte gillar det.
Jag ber inte att du ska förstå hur totalt inkonsekvent du är, för det är nog långt över din horisont.

Fikus.

Du har uppenbarligen ingen erfarenhet med sex så jag ska ge dig lite länkar så du kanske vaknar till lite;

https://www.psychologytoday.com/blog/all-about-sex/201508/why-do-women-have-rape-fantasies
https://www.psychologytoday.com/blog/psyched/200805/why-do-women-have-erotic-rape-fantasies
http://www.laurakkerr.com/2015/09/16/sexual-fantasies-of-rape/

Världens mest sålda bok;
http://www.telegraph.co.uk/culture/books/booknews/9459779/50-Shades-of-Grey-is-best-selling-book-of-all-time.html

Betyder detta att alla tjejer vill bli våldtagna på riktigt? Nej. Vad betyder då detta för en tänkande man? Det betyder att tjejer, majoriteten av tjejer vill ha en dominant man och vi som kan tänka vet ju att tjejer är emotionella så betyder det en SEXUELLT dominant man. Tror du "får jag lov att penetrera min penis i din vagina?" gör en tjej kåtare än att trycka upp henne mot en vägg och hånga upp henne?

Du kan väl ta och berätta för oss alla hur det egentligen går till i VERKLIGA livet?

edit: Man märker väldigt snabbt om en tjej inte är den typen som vill ha en dominant man, det kallas att vara flexibel.
Citera
  • 2
  • 3

Skapa ett konto eller logga in för att kommentera

Du måste vara medlem för att kunna kommentera

Skapa ett konto

Det är enkelt att registrera ett nytt konto

Bli medlem

Logga in

Har du redan ett konto? Logga in här

Logga in