Citat:
Ursprungligen postat av
Babianen
Förklara då varför män med akademiker jobb har typ 73% chans att leva i en familj med barn. Medan arbetslösa män har typ 23% chans för det.
Det har jag förklarat i tråden. Har du redan glömt det? De med resurser är alltid intresserantare än de utan.
Citat:
Ursprungligen postat av Babianen
Nej det är egentligen mäns fel för att de är oattraktiva och dåliga i sängen. Men det säger fortfarande något om kvinnors sex-intresse att de inte vill ligga med de män som de är gifta med.
Jag tror att det är många faktorer som gör att sexlivet i en lång relation stagnerar. En inte allt för vild gissning är att barn och vardagsbestyr tar mycket av folks tid.
Citat:
Ursprungligen postat av Babianen
Jämför kvinnor med bögar. Att det finns risker hindrar inte bögar från att ha flyktiga sexuella kontakter med män.
Nej, man kan inte göra sådana jämförelser.
Citat:
Ursprungligen postat av Babianen
Konkurrerar kvinnor om snygga män på sex-marknaden?
Ja.
Citat:
Ursprungligen postat av Babianen
Det är rimligt att feta och fula kvinnor också attraheras av snygga män. Som sagt ser du inte de kvinnorna betala för sex med snygga män.
Nej, eftersom de får sitt lystmäte uppfyllt ändå. Oavsett om du tycker att männen de ligger med är snygga eller inte.
Just du tycker ju förvisso inte att män är snygga alls. Bara äckliga. Men du fattar vad jag menar.
Citat:
Ursprungligen postat av Babianen
Om feta kvinnor attraherades av män varför inte bli smala, skaffa silikon-bröst och få massor av kuk?
De attraheras av och ligger med män utan att vara smala och ha silisar.
Citat:
Ursprungligen postat av Babianen
Det sker tillfälligt sex med kvinnor IRL och på nätet? Kan vi få några exempel på det?
Du som hänger så mycket i R&S kan omöjligen ha missat alla sanningssägare som minsann vet hur det ligger till med den sönderknullade svenska kvinnan.
Och jodå, apan. Nog knullar den svenska kvinnan alltid!
Citat:
Ursprungligen postat av Babianen
Titta på orgasm statistiken de flesta kvinnor får inte orgasm genom vaginal penetration hur förklarar du det om det är så skönt?
Eftersom du har lam apfitta är du inte bekant med känslan, men jag har ju redan förklarat hur gött det är med kuk i en människofitta med känsel.
Börjar bli lite väl tjatigt nu, va? Du får komma med något nytt nu, apan!
Citat:
Ursprungligen postat av Babianen
För att det är så det är att ha sex med män.
Jupp, apan. Vi vet att du tycker att samlag med män är äckligt och otäckt.
Du behöver inte dra det igen. Vi har förstått vad du tycker. Du behöver
inte dra det igen.
Hospitalet nästa om du drar samma trötta tugg igen. Juz sayin'.
Den senildementa evighetsmaskinen, apan! Den senildementa evighetsmaskinen!
Citat:
Ursprungligen postat av Babianen
Jag har haft sex med kvinnor men jag tänder inte på det.
Och du tänder inte på män.
Asexuell? Prova med en schäfer? Tvättmaskinen? Ett kastanjeträd?
Citat:
Ursprungligen postat av Babianen
Alla kvinnor tycker att män är äckliga det som skiljer är om man blir upphetsad av det.
Neeeeeeh, apan. Du tycker det.