Citat:
Ursprungligen postat av
RatsGetFat
Nu hade du ju också kunnat svara på min fråga.
"[...] att ubåtar invaderar ett land och att en ubåt med ett "hemligt" uppdrag skulle ha sådana invasionsplaner. Kom igen, tror du på det själv?"
Eller ska du fortsätta med påhopp?
Hade kunnat komma på rätt många själv men håller hellre lite god ton.
Att du ser mina meddelanden som personliga påhopp säger det mesta om dig som person, som jag sa i meddelande ett, du verkar vara en trevlig typ att ha på fester. Du är fel person att tala om god ton när du låter otroligt dryg och leker "allvetande" och i samma veva avslutar med ett "

".
För att göra det enkelt för din hjärna att snappa upp vad jag menade från början och för att besvara din irrelevanta fråga: Jag var INTE seriös med mitt första inlägg och jag försökte inte vara rolig heller, ville endast skriva ett "tankeväckande" meddelande helt enkelt. Som tyvärr ett Aspberger-barn reagerade på, missuppfattade och hetsade upp sig för helt i onödan. Sluta nu förstöra tråden och håll dig till ämnet, tack.