Citat:
Ursprungligen postat av
IWannaBeAdored
Nåt skumt är det med zolpidem från mix. Grym shop och så grön som en shop kan vara. Men jag känner ingenting. Tagit 60mg inatt och kan inte somna och känner mig inte påverkad alls. Brukade bli totalt lugn och helt fuckad på bara 10mg stilnoct och känna mig drogad, nu känns det ingenting. En fördel om det är mig det är fel på som blivit beroende och fått vana så är det att jag inte känt av några bieffekter. Lär fortsätta handla annat därifrån men tyvärr.
Hoppas verkligen de får tillbaka sina zopiklon men även de kändes svagare jämfört med "originalen" men där var det iaf. Ingen tvekan om att de fungerade.
Ingen diss mot mixshopen eller tillverkaren, kan som sagt bero på mig och tror inte de ljuger om innehållet men något med sammansättningen är inte bra.
Köp origina zolpidem 10mg som är billigare o är EU vara till dina imovane dyker upp igen
>Finns i mycket grönad shop här
mvh