Citat:
Ursprungligen postat av
doktorwestring
Klart det inte funkar så, men om 3 omtalat 'galna' snubbar finns på plats och en som verkar normal så kanske det är lite mer rutinerat att ta med nån som vart med förr till mötet och låta den mest normala vänta i bilen med ännu en av dom mer erfarna? Sen kan ibland till synes normala leva dubbelliv, den invändningen går alltid att göra.
Du vet ju inte vad anledningen till mötet var.. killen kanske är bror till barteks flickvän och han har problem med snubbarna och ringer bartek som ska följa med honom.
Det kan va vafan som helst som gör att den här killen är med bartek därinne.
Snubben kanske becknar yayo som hans fb antyder (smart kille isf) och dom andra anser att han inte får det , men killen får grejerna från bartek som säger ok kontakta dom så ska vi träffas o prata.
så ser jag det..