Citat:
Ursprungligen postat av
jagundrar123
Så det är exakt samma? !?!?!? What?!?!?!
Ja det är samma, med undantag för om det är något som tillverkaren inte nämnet.
Citat:
Ursprungligen postat av
jagundrar123
Typ som nu tänker jag att jag bör låta bli att ta en sådan då det ger negativ-effekt, elr iaf vad jag intalar mig just nu - och kommer säkerligen bli så.
HAAAAAAAA HAAAAAAA !
måste dock vara bättre än inget? oavsett vad :P ???!?!?!
Risken är samma som med vilka läkemedel som helst. Det finns alltid en risk för bieffekter. Troligtvis dör du inte eller blir skadad, men en gång på miljonen så händer det att någon gör det.
Citat:
Ursprungligen postat av
jagundrar123
Bör jag resonera - en halv , alltså 50 MG är bättre än inget. Ger bara positiva effekter på så vis?
Är du frisk är det förmodligen inga problem att ta 100 mg, men du kan testa att dela på tabletter och trappa upp om du vill det. Testa ensam nån gång och runka eller så först, om du vill känna hu det är innan det är "skarpt läge".
Citat:
Ursprungligen postat av
Redor
Tycker inte de Viagra jag köper funkar speciellt bra. Blir bara jävligt kissnödig av dem. Vanlig bieffekt??.
Btw..Är viagran blå rakt igenom eller är det bara ytan?
Jag har haft riktig Viagra på recept, och de var vita inuti vill jag minnas.
Det är också ett tips, om man inte vill eller har möjlighet att beställa "piratpiller från Bukarest". Det är svinenkelt att få recept på Viagra. Gå till vårdcentral eller mansmottagning och säg helt enkelt att du har problem med ståndet. Anledningen till att det är lätt att få på recept är att de vet att det är så lätt att beställa från utomländska onlineapotek, och att många gör det.
Dyrt som fan är det dock. Det är inte subventionerat. Runt 450 spänn för åtta 50mg-piller vill jag
minnas.
Går även att online beställa hem till brevlådan genom elektroniskt recept, om man tycker det är pinsamt att köpa live i ett apotek.