Citat:
Ursprungligen postat av
White Christmas
Avpixlat har faktiskt växt för mig, förut läste jag bara Fria Tider. All heder till dem som står upp för demokratin och det fria ordet. Här kan man skänka några tior om man är vän av demokrati.
http://avpixlat.info/donationer/
Förstår inte hur man kan gå från Fria Tider till Avpixlat. Det är verkligen att byta ner sig.. Avpixlat "nyheter" består 90% av artiklar om att denna muslim gjorde detta och denna gjorde detta och någon gång ibland kommer en Israelvänlig artikel. Det är så uppenbart hur vinklad denna sida är och jag kan inte ta del av denna. Jag är otroligt tacksam för Politiskt inkorrekt, men när avpixlat startades så slutade jag att läsa där.
Tro inte att jag är en muslimälskare eller nazist, det är jag inte. Jag är endast Sverigevänlig och desto mindre inflytande från muslimer och judar desto bättre.