2013-01-29, 19:56
  #1
Bannlyst
Tänkte berätta om mitt lilla äventyr som utspelade sig nu i December 2012, det är min första recension så ni får ha lite sympati.

Vi anlände i Prag med buss ifrån Österrike, gick på 19 euro så det var svinbilligt.
Det var min kollega ifrån Asien som vi kan kalla för chiliman och jag som smidit en plan att spendera en heldag i Bohemiska riket.
Vi tog bussen 7:00 på morgonen och anlände strax runt förmiddagen, 12:30 något.
Redan på gränsen till Tjeckien var det kul med alla casinon och "strip clubs" längst vägen, men det verkade bli finare ju längre in vi kom i landet, speciellt ju närmare vi kom Prag.

Det var inte första gången jag varit i Tjeckien, var där med en vän och då i Ceske Budejovice några år sedan men då endast på en öl resa utan något kvinnligt sällskap, noterade dock att det fanns en hel del läckerheter lite överallt!

Dagen innan äventyret hade vi kikat lite smått på sidor och information om scenen i Prag, Chiliman hade uttryckt en önskan om att få sig ett ligg och jag var lite skeptisk till det hela men gillade tanken om att gå på strip klubb, så vi bestämde att helt enkelt se hur vi känner när vi är där.
Vi tittade på lite olika bordellers hemsidor och de flesta vi såg tyckte jag inte alls om, antingen var det för turistigt eller så såg tjejerna bedrövliga ut, ofta i kombo.

Till slut hittade vi Showpark!
http://en.showpark.info/ (sidan verkar vara nere)
http://www.youtube.com/watch?v=MhYTwurh8GY

Fanns inga bilder på tjejerna, men gillade tanken över att det är ett litet "mini red light district" så man kan välja och vraka och är inte tvungen att ta någon om man inte gillar utbudet.

Efter en ganska kall dag i Prag och en tur i gamla stan och alla turist attraktioner närmade sig kvällstiden, vid midnatt skulle vårt tåg gå.
Chiliman sa att nu får vi bestämma oss, och att han är väldigt sugen.
Jag frågade om han inte bara vill gå på strip klubb istället, men han svarade att han måste få knulla och vi hade ju sett att det fanns en stripklubb i showpark med (som sitter ihop med bordellen) så både kan bli nöjda då.

Vi gick hela vägen ifrån centrum till Showpark som ligger i nordöstra sidan av Prag, lite mer i utkanten.
Promenaden tog sådär 20 minuter, tyckte in Prag var så stort faktiskt.
Väl framme så möts vi av en industriell byggnad, omringad av en mur, var lite ex soviet anarkist bas stuk över det hela.
Byggnaden i sig såg ganska trevlig ut,
http://mw2.google.com/mw-panoramio/photos/medium/57139888.jpg
(bara halva byggnaden, de var större en så!)

Fick en liten dålig vibe över det hela när vi stod utanför, och Chiliman såg även han lite nervös ut.
Vi visste inte vad som skulle möta oss innanför (första gången jag varit på en bordell, har dock varit på strip klubb innan) och jag sa till honom att vi kan vända om vi vill.
Det kom ut ett gäng tjeckiska grabbar och såg nöjda ut, och vi frågade dom om tjejerna där var bra och så, och fick positiva svar.
Vi stod vid ingången till bordellen, som var en trappa upp (kameror överallt) men vi svängde istället vänster och gick till strip klubb (da vinci) ingången istället.

Väl inne möttes vi av en lång men väldigt ung tjeckisk kille med långt hår, han såg ut att vara 18 bast.
Han muddrade våra väskor för vapen men var väldigt artig och sjyst och förklarade hur det gick till.
Man fick betala 200 tjeckiska kronor som inträdes avgift, den är giltig hela dagen, och man kan komma och gå som man vill.
Satt kanske endast 3 andra killar i hela baren, medans det var en tjej som dansade i mitten, fanns även en live dj som spelade och gjorde "show" för tjejerna, varje gång en ny tjej kom upp och dansade introducerade han henne typ i stil med: And here gentleman comes the fantastic Anastasia!!

Vi satte oss vid baren och beställde genast två öl, i baren stod en yngre tjej med lite kaxig look men en väldigt het kropp, tror inte att hon var att köpa vilket hon ville visa med sin attityd.
Vi beställde två öl som var lite dyrare en genomsnittet i Prag och min polare gick iväg för att pissa.
Jag var något nervös och såg i spegeln som stod i baren hur tjejen där bak dansade på scenen.
Kollade till höger om mig och några stolar bort satt en blond tjej med riktigt feta pattar runt 21 och log mot mig.
Beställde cigg av den kaxxiga tjejen och hon försökte sälja på mig tändare, sa att hon kan vara lite sjyst och bara tända för mig och det gjorde hon tillslut.
Chiliman kom tillbaka efter 10 min (vafan gjorde han, runkade?) och vid gick och satte oss mot lädersofforna precis på höger sida om själva huvud scenen.
Var inne på min andra öl, lutade tillbaka mot skinnsoffan och började att slappna av.
Det var en uppe en blond tjej, kanske runt 28 som kallades för Roxy som hade en helt underbar porrig kropp men aningen fake för min smak (botox, sillisar) men samtidgt som jag började slappna av med ölen i hand och armen över skinnsoffan började även kuken hårdna ordentligt åt alla porriga positioner följande 2-3 tjejer dansade.
Det intressanta var att jag var väldigt stiligt klädd och fräsch plus att jag är ganska ung (20 +) så märkte mer och mer hur tjejerna bara dansade för mig! 2-3 tjejer på raken, dom kollade inte på någon annan inne på klubben utan endast mig och det satt kanske 10 män.
Sa inget till Chiliman men jag njöt av uppmärksamheten, nu hade en svarthårig skönhet gått upp på scenen och hon log förföriskt mot mig och blygade till och log varje gång jag gav henne "the look"

Då kommer Roxy (den första strippan) och sätter sig bredvid mig (inte Chiliman, hon bara gick förbi honom) och börjar småprata.
Hon säger att hon är tjeck och att hon vill ge mig en underbar tid, jag frågar lite om hur det går till här och priserna och så.
Hon nämner att jag är ung och snygg så hon kommer att "enjoy it with me".
Samtidigt har hon lagt benen över mig och hennes stora bröst är rakt i nyllet på mig, kuken innanför byxorna står givakt.
Dock är det något i hennes blick (ser lite drogad ut) plus att jag helt enkelt vill se mig omkring så förklarar för henne att jag kanske kommer tillbaka sen.
Hon säger okey handsome och ger sig iväg.

Samtidigt kommer den roligaste lilla gamla japanska gubben in på strip klubben

Chiliman verkar stressad och nämner att det är tre timmar kvar tills vårt tåg går, ska vi knulla får vi göra det nu.
Jag är riktigt uppkåtad nu, samt även lite salongsberusad av ölen så vi går mot en dörr som är ansluten till bordellen.
Där går vi upp för en trappa och befinner oss nu på andra våningen.
I mitten av denna våningen är en sorts bar, dom säljer godis, sexleksaker öl och cigg, det finns två biljard bord, och en massa bord och stolar där man kan sitta.
Tror jag mest ser italienska killar men det är blandat.
Till höger och vänster om denna baren befinner sig "gångarna" en sorts labyrint med massa fönster precis som i red light district.
http://www.youtube.com/watch?v=MhYTwurh8GY
http://img.blesk.cz/img/1/full/996265-img-showpark-sex.jpg

Vi går till vänster om baren och scoutar den delen av våningen, vi går kanske längst 17 olika rum och kollar in tjejerna.
Jag nämner till Chiliman att tjejerna är mycket snyggare än jag någonsin hade hoppats på, men om jag ska knulla tar jag bara en tjej med stor röv.
Jag är osäker på om jag ska göra det, men Chiliman verkar bestämd och rätt som det är går vi förbi ett fönster.
Där inne ligger det en svarthårig tjeckiska, hon ligger på sängen på mage och med röven mot ingången, så det första man ser är henne härliga feta häck med string och allt.
Markerar direkt henne i mitt undermedvetna, men får en känsla av att även Chiliman gillade henne.

Vi går vidare mot andra delen av våningen, höger om baren och kollar in tjejerna där.
Finns en riktigt söt som jag tyvärr inte kommer ihåg att hon såg ut, men jag gillade henne och markerade henne. Fanns även tre afrikanska tjejer här.
Vi går mot baren och jag frågar Chiliman vem han väljer...
Naturligtvis hade han valt hon med som låg ner och jag tänkte fan, han frågade mig om jag skulle köra och jag sa kanske vi får se.
Vi gick tillbaka till hennes fönster och han går in till henne, jag säger till honom enjoy man och går vidare själv.
På vägen ut snackar jag med två babes, en tjeckiska som var lite härligt kurvig som jag gillar det och en annan turkisk tjej som var riktigt porrig hon med.
Säger till dom att jag ska scouta lite mer och går mot baren.
Överlägger där om jag ska göra detta, och kommer till insikten om att vafan vi lever bara en gång, kör hårt.
Går till höger sida och letar efter hon som jag gillade, men hon är inte kvar!

Går då tillbaka och möts av turkiskan, och visst är hon fin men var faktist sugen på en blond tjeckiska redan innan vi åkte iväg!
Säger till henne, you are very pretty but I already made a choise baby, och hon förstår.
Går till den blonda tjeckiska tjejen, hon blir glad och jag frågar henne vad som ingår.
Hon säger alla positioner för den tiden jag betalar.
Jag tackar ja och vi går in på rummet. Det är ganska litet, men väldigt rent!!! Det finns en dusch/toa seperat, och en tv uppe på väggen.
Sängen är av sjukhus modell fast lite större, men det är ett lakan överdraget och ser att hon har en hel hög med rena lakan, och en tvättkorg så dom byter efter varje kund.

Vi small talkar lite och hon berättar att hon heter Barbara, är 29 år och bor i Prag.
Hennes engelska är ganska basic men vi gör oss förstådda.
Spanar samtidigt in hennes kropp och kuken reste sig direkt, riktigt härliga stora bröst och en stor tight rumpa med svarta string.
Gröna ögon och mörkblont hår.

Hon säger att det kostar 1000 tjeckiska kronor för 20 minuter och 1200 för 30, jag väljer 30.
Citera
2013-01-29, 19:57
  #2
Bannlyst
Hon ber mig att gå in på toan och tvätta kuken och jag gör det snabbt sedan kommer jag ut och klär av mig.
Det är intressant hur jag bara någon kvart sedan var nervös men hur naturligt det här kändes nu, men visst var det lite skumt att vi inte alls kände varandra och var främlingar!
Lägger mig i sängen i bara kallingar och hon knäpper upp sin bh och drar ner trosorna och ler.
Hon luktar gott och jag smeker hennes rygg och kysser henne på nacken, tar tag i henne bröst och känner och slickar på dom.
Halelulja, helt naturliga!! Frågar henne och hon säger stolt ja. Det var minst en D kupa.
Hon nämner att allt är tillåtet utom fittslick och kyss på munnen, och det är ändå inget jag vill göra med en prostituerad så inga klagomål ifrån min sida.

Jag tar upp mina kondomer ifrån fickan och berättar för henne att detta är special kondomer ifrån Frankrike och att dom är extra tunna för mer känsel, "oh french condom" fnissar hon.
http://www.manixshop.fr/images/products/skyn.png

Jag lägger mig ner och hon masserar min bröstkorg samtidigt som hon sakta börjar dra ner mina kallingar, plötsligt poppar kuken upp i full stolthet och jag märker i hennes ögon att hon gillar att den är stor och att jag är rakad och fräsch där nere.
Hon tar sina två stora bröst och börjar leka med min kuk mellan dom, hon teasar och masserar den skönt.
Det är då jag frågar henne om jag i slutet kan komma på hennes bröst och hon svarar ja.

Hon leker med kuken mellan brösten i kanske 4 minuter och då ber jag henne att börja suga.
Ger henne kondomen och hon öppnar den och trär den på kuken som ett riktigt proffs.
Hon börjar genast suga och fyfan vad skönt det var. Dessa kondomer är lite dyrare men ger helt klart mer känsel än alla andra som jag har provat.
Märker att hon är erfaren, hon är både äldre än mig och suger bättre en de flesta tjejer jag varit med.
Riktigt slurpande och hade jag slappnat av tillräckligt hade jag kunnat spruta henne i munnen på plats.
Hon särar på benen och samtidigt som att hon suger så börjar jag pulla henne, hon var riktigt våt och har även en piercing i fittan och leker lite med hennes bröst.
Jag säger okey time for fucking och hon ställer sig upp, smörjer in sig med lite glidmedel, och går in i cowgirl postion och börjar rida mig.
Tänker direkt på att hon är fan tight, och kände hur min kuk fyllde upp henne inifrån.
Det här kändes riktigt jäkla bra och efter några minuter av att hon rider mig tar jag tag i hennes rumpa, slickar brösten och börjar stöta emot när hon rider och pumpar tillbaka...
Detta gillar hon och börjar stöna ordentligt.
Våra blickar möts och jag kan se att hon gillar att ha sex med mig, hon njuter lika mycket som jag.

Jag blir lite intensiv och hon ber mig att lugna mig lite, jag saktar ner och vi fnissar.
Ber henne att lägga sig på mage så att jag kan utöva min favoritposition.
Medans hon ligger där ser hennes röv helt perfekt ut, riktigt stor och porrig som jag gillar det.
Jag smeker, biter lite på den och slickar den och sedan kör jag in kuken.
Denna positionen är riktigt djup och hon stönar till när jag tränger in i henne.
Pumpar på och det är hur jävla skönt som helst, märker att jag har mycket mer uthållighet sedan jag la av med cigaretter (regelbunden rökning, vet att jag rökte i baren).
Kombinationen av att hon ligger där med rumpan bar och min feta kuk i henne och hennes stön gör att jag nästan exploderar.
Jag överväger i mitt huvud om jag ska komma, men det har endast gått kanske 20 minuter sedan vi började och jag vill få vad jag har betalat för!
Slutar jucka, samlar all min kraft, andas in och koncentrerar mig och viskar till henne: pshhh pshhh....Detta tycker hon är kul och hon härmar mig och börjar stöta till mig med rumpan så att jag nästan kommer....
Känner hur det rinner ut en droppe kanske men ingen orgasm, andas ut och har lyckats rädda läget. Hade jag kommit hade jag inte kunnat köra igen, tar minst en timme för mig att ladda upp.

Märker dock hur snabeln börjar att mjukna till direkt av denna behandligen, så ber henne att suga.
Hon säger att hon inte suger när den redan varit inne i fittan, vilket jag tyckte var lite fittigt.
Vi kör istället missionären och jag märker att min libido gått ner och att den heta stämningen håller på att vända, och det märks även på henne.
Drar ut kuken och börjar runka, och då på helt eget initiativ säger hon att vi ska göra de nu på hennes sätt.
Detta gillar jag och hon ställer sig på alla fyra i doggy style position och viftar med rumpan mot mig.
Hon teasar kuken mellan skinkorna och fittan och plötsligt känner jag hur min bästa vän börjar att återuppstå ifrån de döda och bli hård igen.
Jag trycker in den och börjar pumpa.
Wow, detta var helt otroligt bra och jag börjar söligt och bygger upp takt och skiftar lite mellan detta.
Jag trycker henne hårdare och hårdare och bygger upp allt snabbare takt och konstigt nog ber hon mig inte att sakta ner denna gången, till slut pumpar jag henne riktigt hårt i porrfilms style.
Runtomkring oss i sängen fanns en massa speglar, så man kunde se sig själv ur alla vinklar....
Bilden av hennes bröst som guppade, mig själv som är i bra form, hennes sexiga häck och hennes ansikte när hon njöt var en helt fantastisk vy.
Pumpade hårt som fan och stötte in i henne riktigt djupt och hon stönade så in i helvete och är säker på att om någon gick förbi utanför så måste dom ha hört något.

Plötsligt greppa hon tag i mina bollar och började att massera dom medans jag stötte in i henne och nu hade det kanske gått runt 27 minuter av wild sex, så jag började att slappna av, byggde upp takt och kände hur en mega orgasm var på väg.
Hon stönar som fan och jag känner hur jag kommer, drar ut kuken och skjuter kanske två sprut i den, lyckas dra av denna och sprutar sedan 3-4 sprut över henner röv, hon minns att jag ville komma på hennes bröst och vänder sig om, men tills dess hade jag skjutit klart.
Jag såg stjärnor och var helt andfådd, hade kommit men jäkla kraft och bad henne att få ligga ner en stund.
Låg ner och hämtade andan och mådde skit bra, hon satte sig upp och jag masserade hennes röv och klämde på den
Berömde henne och gav henne komplimanger och hon berättade lite om sig själv, samtidigt som hon bad mig att torka av sperman ifrån hennes röv och gav mig en näsduk.

Visade sig att hon inte gillade Italien, stackaren hade nog haft en del dåliga erfarenheter där, och hon sa att hon först trodde att jag var en italienare.
Hon frågade om jag var turist och jag sa att mitt tåg gick om en timme, hon skrattade högt och tyckte att det var skit kul att jag kom in och satte henne innan departure ;D
Personkemin var bra och fick henne att skratta en del, det var viktigt för mig innan vi gick in i bordellen att tjejerna ska tycka om mig, mitt mardröms scenario hade varit någon form av trafficking offer som inte mår bra men hela stället verkade cleant och hade bra stämning.
Hon jobbade tydligen 9 på kvällen till 6 på morgonen.
Klädde upp mig framför henne och berättade lite om mitt liv och jobb och hon verkade intresserad.
Jag pekade på klockan och sa gotto run baby, och hon skrattade och vi pussade varandra på kinderna och bad farväl.

Väl ute i korridoren mådde jag sådär kungligt som man bara kan göra efter sex.
Var riktigt nöjd med sexet, henne och även min prestation.
Vi hade bestämt med Chiliman att vi skulle mötas i baren och på vägen ut snackade jag några av tjejerna.
Väl i baren satt Chiliman redan där och väntade på mig, han hade väntat i 20 minuter...
Så pass länge tänkte jag hmm...Frågade om han hade haft en bra stund och han sa att han inte njöt så mycket av det.
Det visade sig att han hade kommit kanske 5 minuter efter att hon sugit och precis när han stoppat in kuken....
Hahahahah stackaren men så kan det gå
Vi gick ut igenom strip klubben, och på vägen ut såg jag att det var den svarthåriga tjeckiskan som dansade, hon lös upp när jag kom, och jag vinkade henne good bye och hon slängde en kyss till mig!
Allt som allt en perfekt kväll för en ung man

Sammanfattning:
Tjejerna: Mycket bättre än jag hade förväntat mig, fanns en bra mix av etniciteter och alla höll riktigt bra klass....Minns att jag gick förbi ett fönster där det låg två tjejer i samma säng som bägge såg ut att vara 18 bast. Stort plus för att hela stället var hygieniskt.

Tillmötegåendet: Alla var sjysta, hade inga dåliga vibbar inne på stället, visst var det lite eastern europe miljö, men jag menar inte så annorlunda på många håll i väst heller för den delen. Vi såg några biffiga killar som såg ut som såna typiska bouncers fast alla var unga och dom gick med t-shirts där det stod "costumer service", det tyckte vi var skit kul.

Sexet:
Ändå 29 år gammal, erfaren och faktist den äldsta tjejen jag haft, hon såg dock fräsch ut och helt perfekt, har fått mersmak .
Hon lät mig dominera och välja mycket, men gillade att hon tog lite egna initiativ också och att hon var aktiv i sängen och inte bara låg som en död fisk.

Utseende: Ja, jag gillar mina kvinnor kurviga, inte tjocka eller för smala. Och kurviga tjejer fanns det minsann, min största svaghet, den kvinnliga rumpan lockade överallt i dessa korridorer. Den som har några fetisher utöver det vanliga kommer nog inte vara nöjd med Show Park.

Allt som allt, första gången jag varit på bordell, jag föredrar relationer med tjejer istället för snabba knull, men efteråt på vägen hem kändes hela upplevelsen lite surealistisk och sexig. Ångrar det dock inte en minut, och jag är en erfarenhet rikare!

Brodern, over and out!
Citera
2013-01-30, 07:06
  #3
Medlem
BlueStars avatar
Tack för en bra recension, BroderQuetzalcoatl. Prag sägs ha förlorat lite av sin glans de senaste åren, i alla fall vad gäller utbudet av och kvaliteten på bordeller och escortdamer, men av den här recensionen att döma går det ju fortfarande att hitta en del guldkorn.
Citera
2013-01-30, 15:23
  #4
Medlem
WordWarriors avatar
Se där ja, en recension av Showpark. Tack för den! När jag återvänder till Prag så blir det just för Showpark, förutom att besöka en del privates.
Citera
2013-02-01, 00:19
  #5
Medlem
Var tjejerna så snygga som på bilderna på deras hemsida?
Isåfall dags å beställa en flygbiljett till Prag =)

Ofta e det fakemodeller =(
Citera
2014-07-16, 22:31
  #6
Medlem
Bumpar lite..

Tackar så mycket för en bra recension!
Förtjänas att läsas av fler.

Nån som vet hur det är på Showpark i dagsläget?
(Kollar lite på en Prag-resa)
Citera
2014-07-17, 22:29
  #7
Medlem
Citat:
Ursprungligen postat av efterbliven


Nån som vet hur det är på Showpark i dagsläget?
(Kollar lite på en Prag-resa)

Det tycker jag du ska slå till på. Här har du min recension från oktober, nåorlunda färskt i alla fall.

(FB) Ett par färska Prag recensioner

/Valle
Citera
2014-07-31, 21:55
  #8
Bannlyst
Citat:
Ursprungligen postat av efterbliven
Bumpar lite..

Tackar så mycket för en bra recension!
Förtjänas att läsas av fler.

Nån som vet hur det är på Showpark i dagsläget?
(Kollar lite på en Prag-resa)


Tackar, hade glömt att jag skrivit denna faktist!
Kan ju säga att hon var ett av mina bästa knull som jag haft, det var galet bra sex. Hon var väldigt erfaren som kvinna på ett sätt jag inte stött på igen efter det.

Hittat detta klippet ifrån showpark:
http://xhamster.com/movies/408004/ennie_and_ashley_cafe_showpark.html
Citera
2014-09-15, 23:24
  #9
Medlem
Nu var det länge sen jag skrev nåt här. Inte för att jag slutat med resor och köpt "underhållning" men det har helt enkelt inte varit något värt att rapportera. Nu måste jag trots allt skriva nåt om Showpark Davinci.

Planen var egentligen att besöka systerklubben Market baserat på utbudet av damer men jag upptäckte idag att Davinci låg på bekvämt promenadavstånd från hotellet. Klubben är mycket fräsch och man betalar som tidigare rapporterats 240 för en 24-timmarsbiljett som gäller båda klubbarna.

Det jag verkligen gillar är att man kan sitta och ta en öl i baren och känna in läget lite innan man bestämmer sig. Utbudet mellan 21:30-23 då jag var där var inte så stort, kanske 10-15 tjejer. Jag upplevde heller inte tjejerna som pushy överhuvudtaget. Tvärtom var de glada och trevliga att prata med och när jag förklarade att jag ville avvakta så var inte det några problem.

Kvaliten var inte superhög men några 7-8 fanns i lokalen. Den första som kom fram var en rumänska med, som vanligt, superhet kropp. Smal men med alla de rätta formerna. Vis av tidigare erfarenheter avböjde jag vänligt när hon berättade sin nationalitet. Superheta kroppar, iskalla affärsmaskiner en trappa upp. Nej tack. Sen kom en helt fel äldre ryska fram följd av negressen Jess från Jamaica. Jag var väldigt nära att ta henne för vi klickade bra och hon var väldigt rolig. Numera tycker jag nästan det är viktigare än att hon är superhet. Personkemi rocks! Avböjde trots allt tack och lov för sen kom lilla blonda Isabella från spanien. 26 år men hade hon sagt 19 hade jag nog trott henne.

Blond, naturliga B-kupor och ett välsvarvat litet paket. Hon var så söt och trevlig att jag tog 30min för 2000. Hade nog kunnat pruta men det kändes värt det och jag tycker alltid att det förstör inledningen att hålla på och bråka om en dryg hundralapp.

Rummen på övervåningen kommer man till med hiss och de är mycket fräscha. Stora, luftiga med en väl tilltagen säng. Duschen var obligatorisk förstås och även den fräsch. Vi började med bara händer så jag kunde vänta med kondomen och hon var verkligen kelig. Lite kattungestuk. Sen på med en kondom och BJ. Det var kanske inte det bästa jag fått men helt ok. Hennes stora talang kom fram när hon klättrade upp i cowgirl. Där fick hon gärna rida i både galopp och skritt en stund.

Efter ett tag vände jag runt hela paketet medans jag var kvar i henne och körde på i missionären en stund. Smidigt med små tjejer. Det var en perfekt ställning med henne, tajt och skönt. Jag var tvungen att avbryta för att inte komma för fort och vände runt henne för att kunna avsluta i min favorit, bakifrån. Underbar syn med den fasta bakdelen, så det gick rätt fort härifrån då jag var ganska utsvulten.

Lite avtvättning och eftersom jag hade tid kvar bad jag om och fick en massage som var den bästa jag nånsin fått på ett sånt ställe. Flickan hade kraft i nävarna och hon hade redan innan skrutit om att hon var bra på det så det var upp till bevis. Efteråt frågade hon om sexet eller massagen var bäst och jag kunde bara säga...I dont know...love both!

Drog sen ner i baren och tog en öl och surrade lite mer med Isabella och de andra tjejerna där innan jag drog hem för att skriva en liten rapport.

Kort sagt kan jag varmt rekommendera Showpark Davinci. Allt från personal i dörren, baren och förstås flickorna var kanontrevliga i mycket fräscha lokaler. Blir återbesök i veckan helt klart. Kanske en avsugning av Jess från Jamaica? Hon hade läppar som lovade mycket och erfarenhetsmässigt brukar de tjejerna kunna sånt
Citera
2015-05-18, 21:54
  #10
Medlem
Citat:
Ursprungligen postat av calcal
Nu var det länge sen jag skrev nåt här. Inte för att jag slutat med resor och köpt "underhållning" men det har helt enkelt inte varit något värt att rapportera. Nu måste jag trots allt skriva nåt om Showpark Davinci.

Planen var egentligen att besöka systerklubben Market baserat på utbudet av damer men jag upptäckte idag att Davinci låg på bekvämt promenadavstånd från hotellet. Klubben är mycket fräsch och man betalar som tidigare rapporterats 240 för en 24-timmarsbiljett som gäller båda klubbarna.

Det jag verkligen gillar är att man kan sitta och ta en öl i baren och känna in läget lite innan man bestämmer sig. Utbudet mellan 21:30-23 då jag var där var inte så stort, kanske 10-15 tjejer. Jag upplevde heller inte tjejerna som pushy överhuvudtaget. Tvärtom var de glada och trevliga att prata med och när jag förklarade att jag ville avvakta så var inte det några problem.

Kvaliten var inte superhög men några 7-8 fanns i lokalen. Den första som kom fram var en rumänska med, som vanligt, superhet kropp. Smal men med alla de rätta formerna. Vis av tidigare erfarenheter avböjde jag vänligt när hon berättade sin nationalitet. Superheta kroppar, iskalla affärsmaskiner en trappa upp. Nej tack. Sen kom en helt fel äldre ryska fram följd av negressen Jess från Jamaica. Jag var väldigt nära att ta henne för vi klickade bra och hon var väldigt rolig. Numera tycker jag nästan det är viktigare än att hon är superhet. Personkemi rocks! Avböjde trots allt tack och lov för sen kom lilla blonda Isabella från spanien. 26 år men hade hon sagt 19 hade jag nog trott henne.

Blond, naturliga B-kupor och ett välsvarvat litet paket. Hon var så söt och trevlig att jag tog 30min för 2000. Hade nog kunnat pruta men det kändes värt det och jag tycker alltid att det förstör inledningen att hålla på och bråka om en dryg hundralapp.

Rummen på övervåningen kommer man till med hiss och de är mycket fräscha. Stora, luftiga med en väl tilltagen säng. Duschen var obligatorisk förstås och även den fräsch. Vi började med bara händer så jag kunde vänta med kondomen och hon var verkligen kelig. Lite kattungestuk. Sen på med en kondom och BJ. Det var kanske inte det bästa jag fått men helt ok. Hennes stora talang kom fram när hon klättrade upp i cowgirl. Där fick hon gärna rida i både galopp och skritt en stund.

Efter ett tag vände jag runt hela paketet medans jag var kvar i henne och körde på i missionären en stund. Smidigt med små tjejer. Det var en perfekt ställning med henne, tajt och skönt. Jag var tvungen att avbryta för att inte komma för fort och vände runt henne för att kunna avsluta i min favorit, bakifrån. Underbar syn med den fasta bakdelen, så det gick rätt fort härifrån då jag var ganska utsvulten.

Lite avtvättning och eftersom jag hade tid kvar bad jag om och fick en massage som var den bästa jag nånsin fått på ett sånt ställe. Flickan hade kraft i nävarna och hon hade redan innan skrutit om att hon var bra på det så det var upp till bevis. Efteråt frågade hon om sexet eller massagen var bäst och jag kunde bara säga...I dont know...love both!

Drog sen ner i baren och tog en öl och surrade lite mer med Isabella och de andra tjejerna där innan jag drog hem för att skriva en liten rapport.

Kort sagt kan jag varmt rekommendera Showpark Davinci. Allt från personal i dörren, baren och förstås flickorna var kanontrevliga i mycket fräscha lokaler. Blir återbesök i veckan helt klart. Kanske en avsugning av Jess från Jamaica? Hon hade läppar som lovade mycket och erfarenhetsmässigt brukar de tjejerna kunna sånt

Har du varit på Market också? Är det någon direkt skillnad på ställena? Upplägg? Priser?
Citera
2015-05-19, 03:23
  #11
Medlem
Om Market är himmelen så är DaVinci hell. Lama stripshower, få tjejer med låg kvalitet.
Citera
2015-05-19, 11:30
  #12
Medlem
Citat:
Ursprungligen postat av penisen
Om Market är himmelen så är DaVinci hell. Lama stripshower, få tjejer med låg kvalitet.

I detta tillfälle föredrar jag nog himmel
Citera
  • 1
  • 2

Skapa ett konto eller logga in för att kommentera

Du måste vara medlem för att kunna kommentera

Skapa ett konto

Det är enkelt att registrera ett nytt konto

Bli medlem

Logga in

Har du redan ett konto? Logga in här

Logga in