Hej.
Har letat i många trådar över ett program som kan passa det jag är ute efter, men har inte hittat något som kan likna det..
Letar efter ett program som kan ta, säg 10 låtar, och "bränna" in dom i ett program som när jag öppnar programet får en översikt på de låtarna jag har, och klicka på den jag vill höra. UTAN programet har någon kontakt till själva orginalfilerna, allt ska finnas "inbrännt" i programmet.
Programet ska klara Wave-ljud (till MP3), något själv-inspelat format.
Programet ska fungera i min android-surfplatta (Cube U30GT 2). VIKTIGT!
Ska spela in när jag sjunger barnvisor till min snart 3-åriga son som kan klicka på den han vill lyssna på i surfplattan han använder väldigt mycket för musik och spel.
Har program folk gjort detta att lyssna på, men att ha programmusik där folk inte ens kan ta och lära sig svenska ordentligt, och ens ha rätt ton när de sjunger, låter för j*vligt.
Antingen om jag "gör" programet i stationär dator för att sedan lägga över det i surfplattan, eller om jag gör det rätt i surfplattan, kvittar.
Tar alla olika programförslag jag kan få.
Tack på förhand