Vinnaren i pepparkakshustävlingen!
Svara
  • 1
  • 2
2008-09-23, 19:47
  #1
Medlem
KnarkaInteMyck3s avatar
Hehe, tog lite mod innan jag postade denna :- )

Tripprapport:

Kön: Man

Substans: Mephedrone

Ålder: 22

Kilo: ~75

Längd: ~175

Tid: 17:00-21:00

Tidigare erfarenheter: BZP, MDPV, Kodein, Tramadol samt Cannabis.

Involverade: Inneboende, tjej.

Om mig:

Jag är en glad _MAN_ på 22 år, jobbar och sliter som alla andra, jag är normalt lagd, dvs INTE homosexuell. För att få en glad snurr på tillvaron beställde jag hem 500 mg mephe från SD, efter 3 veckors väntan och 10 mail fick jag brevet. Som tur var hade SD växlat ihop min beställning eller något, så jag fick 2 olika brev med totalt 1000mg mephe.

Misslyckade tillfällen, det första brevet (tråkigt):

Tog det väldigt lugnt med det första brevet, det var en fredag, jag bombade 120 mg, och snortade 70mg när det slog på, var besviken och det var inte alls så kul, visst allt var ju bättre än förut men inget emot vad jag läst.

Emot mitt eget förstånd tog jag resten av påsen dagen efter, 300 mg bomb. Tillsammans med en hel del alkohol hoppades jag på effekt, blev sjukt social men inte så mycket mer än så. Nu var den första påsen slut.

Det lyckade försöket, 500mg, 1 månad senare:

Dagen var länge planerad, scenariot utlagt. Jag gick runt på jobbet och nästan hoppade runt på fabriksgolvet. Idag skulle jag vara helt ensam, mamma och pappa mil bort, min inneboende var i fel land. Med lycka trampar jag hem som om jag vore superman, tror nästan jag slog nytt hastighetsrekord med cykel.

Väl hemma börjar jag min planering, jag drar i mig 2 öl och 1 glas vin, under denna tid. Nu till verket; med nitisk precision väga upp 5 linor, 100 mg i varje lina. Kreditkortet och skrivbordet användes som verktyg. Med 5 linor fint upplagda rullar jag ihop en 100 kronors sedel, ser till att alla fönster och dörrar är låsta, ringer och dubbelkollar att alla verkligen är borta, långt borta. Jag laddar upp massvis med porr på datorn, min plan var simpel.

Nu skrider jag till verket (Snortningen):

Förberedelserna var klara, allt var upplagt, nu saknades bara 1 sak, porr. Jag laddade upp ca 50 olika filmer (amatörfilmer) från mina olika favoritsidor. Denna gång ska jag fan inte misslyckas. Jag ska time’a mitt rus med en orgasm och få det skönare än vad man kan drömma om.

Jag är lite småtäppt i ena näsborren, jag kan andas genom den, men den är snorig. Jag laddar upp, hela kroppen är spänd och vet att nu gör jag något ”olagligt” och spännande. Ni vet känslan, som när du snattade första gången, eller om du kanske dragit en tagg på en husvägg. Det hela börjar med att jag pumpar upp kuken så att jag är på väg att komma, för att sedan avbryta för att snorta i mig det goda.

Jag börjar mycket sakta dra i mig den första linan, vill absolut inte ha något i halsen/svalget som smakar skit och bränner. Hela linan tar kanske 5-6 sekunder att dra i sig (100mg). Jag känner hur det svider utav bara helvete, och jag beslutar mig för att inte ta en till lina med samma näsborre. Det börjar rinna tårar ur mina ögon, och jag hämtar mig i ca 30 sekunder innan jag för hundralappen mot min andra näsborre.

Nu var det den täppta näsborrens tur, mina år på flashback har sagt att det går utmärkt att snorta i alla fall. Jag torkar mina tårar och för hundralappen mot min näsa. Böjer mig ner och förbereder mig på mer brännande känslor i snoken. Till min förvåning känner jag ingenting alls, hela linan glider in i nästan utan smärta. Jag bestämmer mig för att dra en till när det ändå inte gjorde så ont, jag drar en hel till, totalt 1+2 linor, dvs 300 mg. Nu får det räcka, jag ska inte dö tänkte jag.

Till porren och ruset:

Nu är det bråttom tänker jag, nu är det sjukt bråttom. Det tar inte lång tid för en snortning att slå till, max 1 minut har jag på mig. Kuken hade krymt till något medelstort, men jag lyckas få upp den. Jag börjar nästan komma, och tar det lite lugnt för att invänta ruset.

10 sekunder senare börjar jag känna av mephet. Så jag börjar dra i tasken utav bara helvete, har en riktigt fin film på skärmen och hoppas på det bästa.

BAM säger det, vad är det som händer, tiden står still, vart är jag. Jag får samma känsla som om jag vore högst upp på en bergochdalbana, som precis släpper och man måste hålla i sig. Jag spänner varje muskel och kroppen, som om jag vore mitt i ett bungy-jump eller något liknande. Jag chippar efter luft och tänker ”vad är det som händer, fy faaan va braa!”.

Känslan av extremt välbefinnande infinner sig, allt är otroligt skönt, allt går väldigt snabbt och jag har adrenalin i hela kroppen. Jag kommer tillbaka till verkliga världen igen.

Fy fan vad bra grejjor det här är, satan vilken rush. Jag har sprungit in första plats på ett 100 meterslopp. Tillbaka i verkligheten börjar jag undra, kom jag, vad är det som är så skönt, vad har egentligen hänt?

Den närmsta minuten ägnar jag mig åt att undra vad fan det var som hände egentligen. Jag kommer fram till att jag inte kunde ha fått orgasm, men å andra sidan så är hela mitt skrev blött. Min penis har nu krymt, och extrem tjackballe har infunnit sig. Det enda jag kan göra är att famna hela pungen och penisen i ena handen, och smeka snabbt över hela min kropp med den andra handen.

Dildon kommer in i bilden:

Efter ytterligare någon minut in i ruset tänker jag ”men vafan, hur ska det kunna bli bättre, HUR!?” Svaret är uppenbart. Ytterligare stimulans ska ges genom en dildo. Jag avbryter motvilligt mitt kramande av en vek penis och pung för att springa in till min inneboendes rum. Hittar dildon och springer ner till köket, väl i köket famlar jag runt och letar efter något glidmedel, olivolja var det som lät bäst.

Jag rusar upp för trappen, naken, med dildo och olivolja i ena handen, penis och pung i den andra. Jag lägger upp en handduk över min datorstol och börjar det stora experimentet.

Jag vräkte ut olivolja över dildon, tog det som spilldes och det som fanns på min hand och smörjde in runt stjärten. Jag satte på dildon, mycket låg härlig nivå, lätt ”bzzande” försökte jag trycka in den i anus, det var en svår uppgift, men när jag tryckte ut (som när man skiter) gled den in utan problem. Jag trycker in hela den 21 cm långa dildosen så långt upp i stjärten att jag kan sitta på stolen och ha dildon inne samtidigt.

Jag sätter på högsta ”bzzt” på dildon, och låter den ligga där, nu tillbaka till min första position med en insmord hand som gnuggar runt min 3 cm lång penis bland testiklarna och den andra som smeker upp resten av kroppen.

Total lycka infinner sig, jag ställer mig även upp och testar vilka olika positioner som dildon känns bäst i, ska den trycka mot ”ryggväggen” eller mot ”innerväggen”, kanske åt ”sidoväggarna”. Inget verkar göra så stor skillnad dra den in och ut var mest oskönt, det var bättre att bara ha den liggandes inne och ”bzzande” på högsta hastighet.

När jag tänker tillbaka på detta nu måste det ha sett helt sjukt ut, en ful kille, står och tittar på porr på sin dator, andas 30 andetag i sekunden, med en dildo i röven, en penis ca 3 cm lång som han gnider mot bollarna, insmord i olivolja :-)

Badkaret (precis när ”den första rushen” släppt):

Ovanstående händelse tog cirka 15-20 minuter, när jag väl tar mitt sinne tillfånga börjar jag undra vad jag håller på med, så drar jag ut dildon ur stjärten och släpper min (för hårt) knytna näve som klämmer åt penis&pung.

För att bli ren från denna synd så torkar jag av dildon, mycket tvål gjorde susen och lade tillbaka den i min inneboendes rum. Sedan slänger jag mig i badet, det var ganska tråkigt att ligga i badet, även om jag kunde ligga och klappa på mig själv. Så jag testar att hälla i 0,5 liter badskum.

Badet blev genast mycket härligare, och det kändes som om jag badade i en flytande tvål. Jag var fortfarande klart påverkad av mephet. Jag kände mig inte längre som om jag kastade mig ut för ett stup i rent lyckorus, men snarare en skön känsla som sköljde över mig, varje gång jag snurrade runt i det varma kletiga vattnet jag badar i sköljs en våg av rysningar och välbefinnande över mig.

Jag rullade runt i smeten som jag kallade bad tills jag kände mig ren och uttråkad, låg väl där i kanske 30 minuter.

Med 30 minuter gångna börjar jag tänka på hur jag ska rapportera detta, det är nästan en skyldighet att skriva in vad jag har upplevt! Dessutom måste jag ta lite olika tester för att se hur min kropp ”egentligen” påverkades.

Poolen och studsmattan, den galne vetenskapsmannen skrider till verket (+45 min efter intag):

Torkar av mig från mitt tidigare bad och börjar dricka lite mer vin, man blir uttorkad har jag läst. Det känns inte som om vinet smakar något och jag drar i mig hela flaskan i ett svep. Trodde jag (när jag senare tittade till flaskan tog jag max 5 klunkar)

Jag far ut mot ett nytt bad, inte badkaret som jag låg i innan utan min pool! Inne i mitt andra bad så gör jag många roliga aktiviteter, jag simmar runt och gör volter under vattnet, snurrar runt som en säl och annat trevligt. Hjärnan och jag har en klart trevlig tid här i badet, och allt känns avslappnat, men ändå extremt skönt och speedat.

För flashbacks skull ska jag testa att hålla andan, se hur länge jag klarar. Jag tar ett djupt andetag och dyker ner under ytan, ca 15 sekunder går innan jag kommer på hur otroligt korkat detta är, hålla andan i en pol, hög och dum. Jag bestämmer mig för att gå upp ur poolen och göra lite andra tester.
Citera
2008-09-23, 19:48
  #2
Medlem
KnarkaInteMyck3s avatar
Studsmattan +1h efter intaget:

Studsmatta måste vara ett bra experiment, sagt och gjort så torkar jag av mig lite snabbt och börjar hoppa. Nu har ruset börjat slå av rejält, och jag får inte känslovågor av glädje längre. Den enda skillnaden när jag hoppar är att den lilla sekund på studsmattan då man vänder i luften, känns mycket längre, och lite härligare. Balansen verkade det inget fel på då volter och liknande gick att genomföra utan problem.

Jag inser nu att min tid med mephet snart är slut, jag går upp till datorn för att ta ett reaktionstest och börja skriva på min tripprapport. Reaktionstestet slutar ganska dåligt, jag går in på mellan 0,35 och 0,4. När jag vanligtvis hamnar på 0.20-0.25, tydlig försämring tänker jag. Hjärta och andning slår/sker snabbare än normalt men inga andra uppenbara negativa påföljder.

Påfyllningen, +2.5h efter intaget

Har 2 linor fortfarande på bordet, 200 mg. Jag testar att dra i mig båda i hopp om att få njuta igen, jag får ett kraftigt uppsving med andningen, och pulsen ökar igen. Visst börjar jag känna av effekterna, glädjen, adrenalinet komma tillbaka till mig, men inte alls lika bra som gången innan.

Vad som hände här är inget intressant, satt vid datorn och spelade lite, gjorde lite mer fåniga tester osv.

Biverkningar +5h->2 veckor efter intag:

Min kropp mår verkligen inte bra av dom sista 200 mg, jag mår bra, men inte kroppen. Jag svettas som en gris, jag blir verkligen dyblöt. Men annars verkar de flesta system vara i sin ordning, jag trycker i mig lite mat och mycket vätska för att få en mildare baksmälla.

Går till sängs ca 2 på natten, dvs 10 timmar efter intag, och ca 7.5 timmar innan senaste påfyllningen. Somnar som ett litet barn och har inga problem med att vakna upp under natten, svettningar eller dylikt.

Dagen efter känner jag den första timmen att jag är lite seg, inte ens i närheten av vad man känner sig som bakis, men lite seg bara. Efter 1 timmes vakenhet känner jag mig helt okej igen.

Veckan som följde skedde inget ovanligt, inga humörs svängningar osv. Det enda som hände var att arslet kändes extremt slappt när jag skulle prutta, samt att jag var halvtäppt i näsan. Jag var inte helt täppt, men det fanns alltid lite snor. Inte nyttigt.

Så man kan säga att den enda riktiga oväntade biverkningen jag fick var att mitt kreditkort (som jag fixade linorna med) luktade räka i ca 3-4 veckor!
__________________
Senast redigerad av KnarkaInteMyck3 2008-09-23 kl. 19:51.
Citera
2008-09-23, 19:48
  #3
Medlem
KnarkaInteMyck3s avatar
Slutord, visdomsord (inget med den eg rapporten att göra):

Grym substans, verkligen, jag kan tänka mig att den är lik kokain, då påslaget kom, var det extremt starkt och trevligt när det väl varade. Men det försvann snabbt igen.

Jag kände inget behov av att fylla på mer som många andra gjort på flashback, jag fick heller ingen baksmälla.

Jag är som sagt inte gay, men hade läst om prostatastimulering dagarna innan, influerad av någon american pie film. Jag har även fortsatt lite med detta i efterhand, det blir lite skönare för mig, men det känns inte värt det, helt klart värt att testa dock.

Till alla låtsasknarkare där ute, jag har en policy som har funkat sjukt bra för mig, testa 1 gång, testa så att du blir ordentligt hög, och sen _aldrig_ igen. Det har kliat i fingrarna dagar då jag har haft extremt tråkigt framför datorn att beställa hem lite nytt, men följer man bara denna regel kommer man med 100% sannolikhet att inte bli beroende, och med stor sannolikhet inte få bestående men.

Det jag vill säga som slutord, snälla knarka inte innan ni är 20. Jag tror personligen inte att man är mogen nog för att stå emot det tryck och dom känslor som kommer om man inte är gammal nog.

Skulle jag ha börjat då jag var 15 skulle jag ha testat en väldans massa mer gånger, olika saker, och mitt liv skulle ha en mycket större % chans att gå åt helvete. Snälla, Vänta!

Ps, skapa en ny användare här på flashback om du ska skriva en tripprapport, man kan inte ta bort sina trådar, och en annan tripprapport som jag skrivit under mitt riktiga nick har skapat REJÄL ångest. Inga problem ännu (skrev för 2 år sen), men jag fruktar och har ångest varje gång jag loggar in att någon ska ha läst om mitt andra hemliga äventyr, mitt andra hemliga liv. Det skulle vända mitt liv upp och ner.


----------------------------------------------------------------

Har verkligen försökt korta ner denna rapport, en annan rapport från min riktiga användare var typ 13 sidor i word, känns som jag har kapat mycket som jag själv tyckte va kul, men som kanske inte var så kul för omvärlden.. kom gärna med lite kommentarer, kortade jag för mycket kanske? Vill ni ha mer detaljer? Jag ser fram emot nästa drogupplevelse, men med en ny drog!
__________________
Senast redigerad av KnarkaInteMyck3 2008-09-23 kl. 19:55.
Citera
2008-09-23, 20:04
  #4
Medlem
Bangar_intes avatar
Tycker din rapport var riktigt bra! Du beskrev ruset noggrant och fint. Sen att didlo avsnittet var riktigt äckligt hör inte till saken. Jag har själv haft ett finger i sjärten när jag har onanerat, samt skjutit läkemedel i röven, men en 21 cm lång dildo känns lite i överkant! Hehe tack för intressant läsning. 4/5
Citera
2008-09-23, 20:11
  #5
Medlem
Mysfabbjojs avatar
Det här kan tammefan inte sluta bra..

Intressant rapport dock, kanske en aning mindre glorifierande än all tidigare information jag sett..
Citera
2008-09-23, 21:13
  #6
Medlem
Kan ju förstå att det tog lite mod innan det blev postning

Iaf bra rapport, snyggt skrivet
Citera
2008-09-23, 22:03
  #7
Avstängd
Corey_Taylors avatar
Kanske inte med dig man ska vara om man ska göra något liknande med dumma iderna med dildon haha Men förövrigt bra och rolig läsning! 5/5
Citera
2008-09-23, 22:08
  #8
Medlem
dknerks avatar
bra skriven rapport
Citera
2008-09-23, 22:34
  #9
Medlem
Krafses avatar
Riktigt kul läsning, synd att ingen kom på dig med dildon i röven bara!
Citera
2008-09-23, 23:07
  #10
Medlem
weed-mans avatar
Bra rapport i guess, haha..
4/5
Citera
2008-09-23, 23:27
  #11
Medlem
Fick du någon skön stjärt orgasm då??? Gick det att skuta av över huvudtaget??? Rolig rapport annars.
Citera
2008-09-24, 03:53
  #12
Medlem
denvitemannens avatar
underbar rapport! haha!
Citera
  • 1
  • 2

Stöd Flashback

Flashback finansieras genom donationer från våra medlemmar och besökare. Det är med hjälp av dig vi kan fortsätta erbjuda en fri samhällsdebatt. Tack för ditt stöd!

Stöd Flashback