Citat:
Ursprungligen postat av Manik
Så fungerar människan. Dessa SD-älskare tror sig ha "upptäckt" något som alla andra har missat, och är inte sena med att påpeka detta titt som tätt. Som om de är upplysta på något sätt. Löjligt. Faktum är att detta är blott en trend, som så småningom kommer avta när dessa individer inser hur fruktansvärt jävla okunniga de verkligen är.
Problematiken ligger i det att det kryllar av dessa nötter här på forumet och de får luft under sina vingar genom att de ständigt backar upp varandra och påpekar samma jävla skit hela tiden. Det är liksom väldigt inne att vara anti-pk, speciellt här på flashback. Och alla dessa ny- och fritänkare är i själva verket inte mer upplysta än random hill billy.
Nej, det är helt klart mer eftersträvansvärt att vara ett lydigt får som alltid går i den riktning man blir sparkad!
Bää på dig.
Sen kan jag hålla med om att det är störande att ämnet invandrare alltid kommer upp i trådar som inte har något med invandrare att göra.