Jo jag vet redan utav att ha läst tråden ett antal år att det huserar rätt så många u18's här.
Roligt att det fortfarande finns kvar en liten trevlig community i d2&d2x iallafall, även om den är svår att hitta.
Obs. ingen diss till dig DangerDoom, såtillvida du inte känner dig träffad.
Är själv inte så aktiv egentligen, alltid kul att prata om spelet. Däremot är det ju lite över snippet på att tråden ska spåra ur när varenda en håller på snackar om sina d2nt problem.
Gå till Akara och resetta, som andra har sagt. Sedan googlar du fram en paladin-guide som känns tilltalande och sätter ut skill points som det rekommenderas i den. Se också för bövelen till att byta primary skill till det du vill ha som attack, så att du kan ha en aura som secondary, auras är mycket viktiga med Paladin!
Jepp CoA e värt, jag kan inte vad som e bra stats men den e värd! Giant skull e också värd alla bowazons iaf pvp kör på den typ.
Glovesen e bra men inte överbra, för låg lifesteal.
Jepp CoA e värt, jag kan inte vad som e bra stats men den e värd! Giant skull e också värd alla bowazons iaf pvp kör på den typ.
Glovesen e bra men inte överbra, för låg lifesteal.
CoA är alltid bra ja. Sikta på 2 os och hög dr. Giant skull är ju sämst i pvp. 3 os tiara med 30 frw och 3 40 15 ska det vara.
Ingen som har exile i eth sacred targe till salu ? ^^
Lycka till! Jag letade i flera veckor tills jag hittade en säljare turligt. Fick den förmodligen för billigt. Tokigt bra sköld som ALLA vill ha. Att hitta en Eth Paladin Only Sköld med 45 res är ju som att vinna på lotto, typ.