Citat:
Ursprungligen postat av whoopwhoop
Jag kommenterade en endaste person, Bruce Willis, eftersom jag tyckte att det var ironiskt att d00rkey nämnde just en jude. Nåja, allt detta är OT och kommer förhoppningsvis raderas av Ruskigbuss.
Bruce Willis använde jag som ett
exempel, som jag nämde tidigare! Kan ta Bruce Boxleitner, Robert Redford, Candice Bergen eller de andra som jag tidigare skrev om.. Och sen så presenterade du dina "källor" på att Willis skulle vara jude.
Nej, jag hoppas verkligen att Ruskigbuss, eller någon annan moderator här,
inte raderar inläggen då de rätt tydligt visar på hur antisemiska tankegångar i högsta grad har relevans för hur somliga ser på den förmenta "judiska mediemakten"..
Men, som sagt; Jag tycker vi kan gå vidare till fakta då det gäller hur denna judiska medialobby skulle utöva censur över svenska (i första hand) medier!?