Citat:
Ursprungligen postat av Three47
Som vissa andra säger, det låter onekligen bekant det här med "jag har blivit våldtagen" så fort man är ute på någon bar. Och som andra säger är det långt ifrån omöjligt att hålla reda på drinken under kvällen.
Sen måste jag tillägga följande: vad förväntar man sig om man sticker till ett u-land (turistort) där man inte kan språket endast för att "festa" och knulla runt? Klart man blir betraktad som en korkad, svensk hora dess enda uppgift är att bli fylld med u-landskuk, vare sig man säger "ja" eller "nej"?
Hon får allt skylla sig själv. Du kan hälsa hon att hon är välkommen att festa i mer civiliserade länder i framtiden där befolkningen har kommit _något_ längre i sin kvinno- och människosyn än ... well.. där hon festade.
Men vänta... det går ju inte eftersom det inte är lika billigt att festa i Tyskland/Frankrike/England/Danmark... Shitja. Det ställde onekligen till ett visst problem:
Festa och knulla billigt på ett osäkert ställe, eller festa och knulla dyrare men säkrare?
Decisions, decisions...
Du är ju så dum i huvudet att det inte ens är roligt.
När folk är på semester och blir våldtagna är en övervägande majoritet av våldtäktsmännen från samma land som offret.
Tror du att det är regionalt betingat med våldtäkt? I så fall skulle ju inte en människa våga komma till Sverige då svenskar är sjukt överrepresenterade i pedofil-, kidnappnings- och sexbrott i landet.
Dumtjack.