Citat:
Ursprungligen postat av SexyBlatteKille84
Varför spelar du dum? Du vet vad jag menar jag har skrivit flera gånger tidigare att jag menar hela massan av isen av polerna, varför geckar du och ska försöka dumförklara mig gång efter gång trots att du vet vad jag syftar på?
Du verkar var trögfattad och svårt att lära in dig det man skriver, jävla retard.
Ja just det erfarna fysiker, astronomer, osv är väldigt korkade enligt dig! Grattis återigen.
Nu ska jag sova snart ska upp och jobba imorrn bitti till skillnad mot er andra parasiter som sitter uppe dygnet runt.
Ska lyssna på hollow earth radio program på true frequency på youtube interneten, jag återkommer imorn sena också efter han prata igen.
Sovgott
Ja, jag visste ju vad du pratade om eftersom jag försökt rätta dig i flera dagar nu, Hr Blockmongo.
Grovisnorr visste inte vad du pratade om eftersom du envisas med att kalla en hel jävla kontinent för sydpolen. Han blev givetvis lite förvånad över ditt uttalande om att man åkt BÅT till sydpolen, då han har normalt ordförråd och fattar att sydpolen är en punkt. Han undrade hur fan man åkt båt över hundratalet mil LAND för att ta sig till sydpolen. Därför, vänlig själ som jag är, förklarade jag för honom om språkförbistringen som försiggick. Lär dig för fan termerna du ska använda i en diskussion så slipper du framstå som en obildad pjatt.
Sa jag något om astronomer? Jag sa att många religiösa uppvisat samma grad av total hjärndödhet du stoltserar med.
För övrigt får du gärna länka till dessa erfarna fysiker och astronomer som anser hollow earth vara fysiskt möjlig. Det vore roligt.
Vad gäller ditt jobb och uttalandet om parasiter... ja, jag förstår att det blir jobbigt att komma med vettiga argument när man t.o.m. har svårt med svenska språket. Då blir det lätt att det går över i påhopp istället.