2007-06-11, 16:23
#13
Citat:
Sökfunktionen är ur funktion men jag vet att det är fler trådar! Sen har moderatorerna raderat en massa inlägg om detta pga. det är OT i trådarna, du drar upp en massa OT som inte bara är OT utan falsarier och personangrepp! Inte snyggt det inte!
Ursprungligen postat av Babianen
Kan du visa att jag verkligen har spammat med personangrepp på dig?
Du har hittills visat exakt två (2) inlägg, där mina kommentarer var direkt relaterade till trådens ämne.
Det är inte mycket till spammande.
Du har hittills visat exakt två (2) inlägg, där mina kommentarer var direkt relaterade till trådens ämne.
Det är inte mycket till spammande.

Citat:
Hardly! Jag har förklarat situationen ett tiotal gånger men du vill fortsätta att begå personangrepp! Det är hos dig problemet ligger, inte hos någon annan!
Ursprungligen postat av Babianen
Kanske klämmer träskon på att du inte vill stå för dina handlingar? Isåfall kunde du ha skickat PM till mig och berättat detta; som den gentleman jag är skulle jag då ha avhållit mig från ytterligare kritik mot dina åsikter. Det är, som bekant, inte hedervärt att ge sig på dem klent begåvade.
Citat:
Jag är inte ledsen och det handlar inte om att du ska vara "snäll"!
Ursprungligen postat av Babianen
Eftersom jag inte vill att du ska vara ledsen, kan jag lova att framöver vara lite snällare mot dig i debatten. Torka nu tårarna och ta nya tag!
Det handlar om att du beter dig på ett oacceptabelt sätt när du sätter i system att sprida falsarier och begå personangrepp!!!

Det är destruktivt trollande som förstör forumet! Förstår du?