Citat:
Ursprungligen postat av suddas
Vad jag kan minnas, så var väl Ronaldo en av Portugals bättre spelare om inte den bästa och tog dem till final? Och i finalen var det väl typ bara han som hade/skapade lägen, sen att det inte blev mål.. ja.. det lyckades inte nåt lag och nån spelare med mot grekerna. Och en grej till; Hur gammal var han 2004? 17-18? Värdelös människa och spelare att inte prestera bättre i sitt första stora mästerskap.
Varför har du Ryan Renolds som avatar Kenta?
Om CR gör 4 mål på de återstående matcherna så tangerar han Henrys (som är anfallare, inte mittfältare) bästa säsong i Arsenal.
Kanske lite offtopic som du borde tagit i PM, men jag har honom som avatar för att han är min favoritskådespelare
Japp, det är sant att Ronaldo var en av de bättre i EM
2004
bra gjort för att vara så ung, men detsamma var ju med Rooney. Han var ju magnifik i EM 2004. Efter det EMet så var jag, och säkert många andr aockså, säker på att Rooney skulle bli världens bästa spelare ett tag.