Vinnaren i pepparkakshustävlingen!
  • 1
  • 2
2006-10-12, 19:15
  #13
Medlem
dropkicks avatar
Citat:
Ursprungligen postat av Sir.P
'Eller så är du en kärring som viker dig för minsta lilla. Har fått ett antal slag på pungen i mina dar, men inte fan har jag reagerat som den där jävla gulingen i alla fall! Visst det gör ont, men inte fan lägger jag mig när och beter mig som den killen. men det kanske du gör?
Nu vet jag inte vilka pungslag du fått genom livet, men är nog lite värre att praktiskt taget bara stå och vänta på att den där piskan ska smälla till bollarna. Visst är den sista lite kinkig, men den bästa är ändå han före, med hans frisyr så vore det ju totalt fiasko ifall han inte fick ett rejält pungslag .
Citera
  • 1
  • 2

Stöd Flashback

Flashback finansieras genom donationer från våra medlemmar och besökare. Det är med hjälp av dig vi kan fortsätta erbjuda en fri samhällsdebatt. Tack för ditt stöd!

Stöd Flashback