Söker dig sensuellt kurviga kvinna med sexig utstrålning för mysiga träffar i Malmö. D-kupa och sexigt under är ett stort plus. Själv är jag en trevlig och utåtriktad och generös man/killa som lovar att inte göra dig besviken.
*undrar om 1 svarsmail verkligen har mottagits* Jag utgår från att det är fler som mailat henne och då borde fler fått svar, kanske någon annan seriös som kan bekräfta detta.
Jag har fått svar av henne, men jag pysslar inte längre med sexköp, blev bara litet nyfiken på vem det var som bjöd ut sig. Tyvärr så får hon säkert en massa drägg efter sig.
....boys.
Tycker inte riktigt om det ni gör - besöker prostituerad alltså men jag hoppas ju ändå att ni e försiktiga när ni ska träffa nån om ni nu tvunget ska göra det!!!
Tänk på att ert liv kanske blir förstört om ni hamnar i nån utpressningsgrej eller så? Har ingen aning om de e vanligt men risken finns väl.
Nåja, de ja försöker säga e va försiktiga me de ni gör! Gillar inte torskar men vill inte att ni råkar illa ut (så illa om er tycker ja inte!)
Flashback finansieras genom donationer från våra medlemmar och besökare. Det är med hjälp av dig vi kan fortsätta erbjuda en fri samhällsdebatt. Tack för ditt stöd!