Citat:
Ursprungligen postat av
Doraemon-FTW
Björn Söder har hetsat mot invandrare och muslimer i 30 år. Hur mycket blod han har på sina händer kräver ett Nobelpris i matematik att räkna ut. Alla våldshandlingar mot honom är nödvärn.
Sök hjälp ditt jävla sågspån. Han är en hjälte och har inget blod på sig. Han har försökt att skydda oss svenska medborgare mot kriminella som kommer hit ifrån utlandet så att det inte ska vara skjutningar varje dag och folk ska behöva riskera livet.
Eftersom sågspån som du har sett till att vi nu har skjutningar varje dag så hoppas jag du är nöjd och du har tusentals blod på dig, vi har 15000 yrkeskriminella som lever på sin ondska tack vare dig. Varje människa som skadas är ditt fel, jag hoppas verkligen på karma när det gäller dig. Du måste vara extra sjuk människa.