Citat:
Ursprungligen postat av
Teu
Det var inte vem du skrev till, precious, det var vad du skrev. Om du trodde jag tänkt låta det inlägget smyga förbi obesvarat har du rökt crack.
Problemet är att du skriver samma sak hela tiden, med samma svar varje gång så går det runt i en evig cirkel.
Skriver om kalifatet, får du svar är alla lättkränkta.
Lite som att springa runt på stan och skrika idiot i örat på nån random person 100 ggr, när han sen svarar då säger man oj vad lättkränkt du var då 😂
Kanske var intressant vad du tyckte gång 1-2, när du redan skrivit något x antal gånger blir det tröttsamt och ganska ointressant.
Men vi har alla olika förutsättningar att använda vår tankekraft till att skriva något nytt så får väl ge upp diskussionen och se fram emot när du spränger 500 vallen med samma super intressanta inlägg med ditt kalifat.
Men absolut mitt fel som ens kommenterade skiten ännu en en gång.