Vinnaren i pepparkakshustävlingen!
2024-02-08, 08:45
  #781
Medlem
Sverige är fittland. Att komma hit och demonstrera utan fullvärdigt medborgarskap är sjukt. Att få medborgarskap är det något "man ska jobba för".
Citera
2024-02-08, 08:58
  #782
Medlem
Först kom goda nyheter om att han ska utvisas. Sen dåliga nyheter: Han kan inte utvisas pga att han kommer att avrättas. Han får väl skylla sig själv! Nu kommer vi att överfyllas med asylanter som bränner koraner eftersom de då får stanna.
Citera
2024-02-08, 09:30
  #783
Medlem
Han kommer såklart inte utvisas. Fan vad naiva ni är. Blatten krokodiltårar att han kommer bli dödad om han utvisas och får därför stanna kvar och förstöra Sverige.

Sjukaste rättsväsendet i världen som inte utvisar exempelvis mördare för att mördarna hävdar dom kommer bli mördade om dom utvisas.
Sverige belönar dessa människorna istället och pissar på svenska folket. Undrar när Svensson kommer vakna
Citera
2024-02-08, 09:44
  #784
Medlem
Skall en Iranier förstöra Sveriges unika yttrandefrihetslagar?? tror inte det Uuuuuuuut me han....
Citera
2024-02-08, 09:49
  #785
Medlem
KillPus avatar
Råttan hade inga asylskäl. Då började han med detta, för att kunna få stanna pga "fara för livet" eller "risk för omänsklig behandling" i hemlandet. Bra med utvisningsbeslut. Kanske blir prejudikat för att även andra sorter av importerat skräp (våldtäktsmän, mördare, tjuvar) kan utvisas utan hänsyn till vad "kan hända i hemlandet".
Citera
2024-02-08, 10:03
  #786
Medlem
EnDumSosses avatar
Citat:
Ursprungligen postat av Friese
Jävla byfåne! Har du svårt att fatta vad folk skriver här eller? Du har totalt missuppfattat vad jag har skrivit eller läst fel.
Nej du har gjort det väldigt tydligt i flertalet inlägg att du tycker att människor som bränner böcker förtjänar lidande och död. Vänstergalenskap för ett vänsterslödder som dig med andra ord.
Citera
2024-02-08, 10:10
  #787
Medlem
SMKs avatar
Citat:
Ursprungligen postat av Har2meterkuk
Äntligen så kan han sluta förstöra vårt land


Ja miljöpartiet och vänstern gillar inte konkurrens och vill ha ensamrätten till att förstöra vårt land.
Citera
2024-02-08, 10:17
  #788
Medlem
Han kommer att bli kvar.
Citera
2024-02-08, 10:25
  #789
Medlem
nickeh84s avatar
Citat:
Ursprungligen postat av TurboGarbo
Killen är ansvarig för att två svenskar mördades.

Trådens rubrik är att han ska utvisas.


Min åsikt är att han förtjänar dödsstraff och inte utvisning.

Frågar du dom mördades familjer skulle som säkerligen önska tortyr.

Utan dennes koranbränningar skulle båda två leva och inte ha mördats för att de hade svenska fotbollströjor på sig.

Alltså är han direkt ansvarig för vållande till annans död!

Hade dom inte levt utan sjuka mördande muslimer då?
Citera
2024-02-08, 10:59
  #790
Medlem
Conny63s avatar
Sverige landet som utvisar men inte utvisar . Detta land är så djävla sjukt .
Citera
2024-02-08, 11:00
  #791
Medlem
Herr.Dittlings avatar
Det betyder bara att om man gör sig omöjlig i sitt hemland, så kan man inte utvisas dit, och får vara kvar.
Citera
2024-02-08, 11:19
  #792
Medlem
Citat:
Ursprungligen postat av TurboGarbo
Morden i Brussel som utfördes av en islamist i stadsdelen Molenbeek, var en direkt konsekvens av Momikas upprepade koranbränningar!

Hade han inte bränt koraner så hade två svenskar inte mördats, o man kunde gå med landslagströjan ofredad i hela muhammedanien.

Ta du på en gulblå keps i Jakarta eller Kabul om du vågar…

Vi kan utgå från att du heilat på Sergels torg om du levt på slutet av 30-talet av rädsla för att Adolf annars skulle bli arg på Sverige. Modigt av dig.
Citera

Stöd Flashback

Flashback finansieras genom donationer från våra medlemmar och besökare. Det är med hjälp av dig vi kan fortsätta erbjuda en fri samhällsdebatt. Tack för ditt stöd!

Stöd Flashback