Citat:
Ursprungligen postat av
PamBam
Bryr mig egentligen inte alls om hon gjort det eller inte men har hon varit så stor att hon faktiskt behövde bukplastik efter viktnedgång? Eventuellt häng efter barnen kanske har blivit mer vanligt att ta bort också men det brukar ju inte vara så mycket ändå.
Jag bryr mig inte heller.. men blev lite förvånad när jag såg det.
Hon hade helt klart gjort en full bukplastik innan hon blev gravid med lillkillen.. det syns att naveln är flyttad o varför hon gjorde det har jag inte en aning om.
Om jag ger mig på att gissa så skulle jag tro att det är en kombination av tidigare graviditeter o jojobantning.. hon har atopisk hud vilket gör att huden inte är så elastisk o därför inte drar ihop sig så bra efter att den blivit uttänjd .. därav mkt överskottshud som hänger (bla brösten)