Vinnaren i pepparkakshustävlingen!
2023-09-03, 16:35
  #1
Medlem
Craiggs avatar
En pappa och en son åker bil. Till slut kör de på en sten. Pappa svor "Kärringjävel!". Då frågar sonen "Pappa, vad är kärringjävel för nåt?", "Det är ett annat ord för...uhm...tant" sa pappa.

Så fortsätter de åka. Och så åker de på en sten igen. Pappa svor "Fitta!!". "Pappa, vad är fitta för nåt?", "Det är ett annat ord för...uhm...dörr" sa pappa.


Så fortsätter de åka. Och så åker de på en sten igen. Pappa svor "Kuk!!". "Pappa, vad är kuk för nåt?", "Det är ett annat ord för...uhm...bil" sa pappa.

Så fortsätter de åka. Så kommer de till sin destination, men den är stängd och spärrvakten är en gammal dam. Sonen öppnar fönstret och ropar "Hörredu kärringjävel, öppna fittan så att pappa kan köra in kuken!".
Citera
2023-09-03, 20:29
  #2
Medlem
SnutteFia03s avatar
Tycker mig känna igen den, eller någon variant av den sen tidigare.
Citera
2023-09-23, 13:09
  #3
Medlem
Citat:
Ursprungligen postat av SnutteFia03
Tycker mig känna igen den, eller någon variant av den sen tidigare.
Samma här, gav ett flin ändå
Citera

Stöd Flashback

Flashback finansieras genom donationer från våra medlemmar och besökare. Det är med hjälp av dig vi kan fortsätta erbjuda en fri samhällsdebatt. Tack för ditt stöd!

Stöd Flashback