Ttela är en skittidning som vill sälja rubriker och försköna vänstern. Hela Trollhättan är ett vänsternäste.
Ni misstar nazister för skinheads. Morot är en fjant (polsk nazist) som dödade en kvinna (finns tråd). Han var ingen skinhead.
Dom som dödade John Rhon led av empatistörningar och var nazister. Vidriga människor.
Vad jag vet finns det inga skinheads kvar förutom i storstäderna. Dom håller till mest med punkare och punkrockare och är inte politiska öht.
https://youtu.be/wiCQBUlvsfs
Vet inte om det finns några militanta nynaziströrelser kvar för den delen heller? Det är bra att dom försvann då många sympatiserade med terrorhandlingar.
Inte för att hip hop invandrare som går i gäng och skjuter varandra är mycket bättre. Eller islamister som tar över enklaver och hotar med terror, våld och mord bara för att man bränner deras bok är en bra utveckling och sånt man vill se i Sverige.
Vi har haft en allt för stor invandring till Sverige och det har splittrat landet. Men jag antar att jag är en fascistnazist som säger så??