Augusti 2021, nästan två år sedan. Men måste gått snabbt med flytten, bröllop och 2 barn där det första kom och blev till en bra bit innan hon flyttade till Skinnskatteberg.
Ja, de kan ju vara mördade alla tre. Varifrån kommer uppgifterna att det är mamman som är förövaren? Väldigt snabb slutsats! Finns det ett avskedsbrev eller något yttrande från henne?
Man letar inte efter någon mördare och har ingen misstänkt, därmed är mördaren och den misstänkte redan död.
Är det fastställt att det är kvinnan S*fi J*ntunen som det gäller? Eller är det ett rykte bara?
Vet man exakta åldern på barnen?
Ni som länkar en annan person med samma namn fast annan stavning, hur tänker ni ens?
Skulle ni vilja få ett samtal av nån anhörig att dom tror att man är död, för det står på flashback?
Folk skriver exakt att den personen det gäller bor i Skinnskatteberg och inte Kramfors.
Tänk en extra gång innan ni drar in oskyldiga, åtminstone maskera länkar.
Flashback finansieras genom donationer från våra medlemmar och besökare. Det är med hjälp av dig vi kan fortsätta erbjuda en fri samhällsdebatt. Tack för ditt stöd!
Stöd Flashback
Swish: 123 536 99 96Bankgiro: 211-4106
Stöd Flashback
Flashback finansieras genom donationer från våra medlemmar och besökare. Det är med hjälp av dig vi kan fortsätta erbjuda en fri samhällsdebatt. Tack för ditt stöd!