Citat:
Ursprungligen postat av
Maurelius
Det är den internationella kvinnodagen idag!
När kvinnor åker till Gambia och knullar runt så utforskar honan bara sin sexualitet och ingentinga annat, kom ihåg det!
Vidare hävdas det att kvinnor har sämre betalt än sina manliga kollegor. Näringslivet letar alltid efter den billigaste arbetskraften, varför anställer man då inte bara kvinnor?
I byggbranschen letar man efter kvinnor med ljus och lykta. Ett byggföretag har vikt 50 platser för unga tjejer, en kvinnlig entreprenör intervjuades som menade på att det är jätteviktigt att få in dessa tjejer då dessa kan ge andra perspektiv och infallsvinklar, det behövs verkligen i den här branschen, påstod hon. Kul grej lixom!

Japp, vita kvinnor skall få åka ner och dominera en afrikan, precis som på kolonialtiden och de skall få kredit för det i samhället.
Men åker en vit gubbe till Thailand, så är det WT
Vita kvinnor är väldigt bortskämda.