Citat:
Ursprungligen postat av
ENTRUMPENTRUMP
"GM har genomfört en sexuell handling med NN 5 som var under 15 år. Den sexuella handlingen bestod i att GM med sin hand berörde NN 5:s underliv innanför hennes trosor samt förde ett finger mellan hennes blygdläppar och i hennes slida. Det hände någon gång mellan den 27 juli 2012 och den 26 juli 2013 i Söderhamn, Söderhamns kommun."
Väntade över 10 år med att anklaga äcklet. Ta lärdom av detta ni som blir utsatta. Vänta inte utan agera direkt så att äcklena inte gör samma sak på ännu fler.
Ja, jag kan faktiskt hålla med om att det är lika bra att gå emot äcklen och sätta dit dem, även om det känns motigt och det säkerligen finns en massa hot eller försök till hot om att andra saker ska komma ut. Ofta är det bara en hållhake på den drabbade, så de inte ska anmäla.
FYFAN!