Nu blandar du nog ihop henne med Fossesholm.
Sen är ”dopad” rent tekniskt fel ord.
Nähej du, båda har fått tillväxthormon. Som synes var det behövligt på Fossesholm men verkar hjälpt mindre. Skistad däremot blev världens mest storväxta kvinna efter åren med tillväxthormon under tonåren.
Du är dig lik. Hade de vunnit hade du kommenterat att det är på VM de gäller. Och vinner de VM är det OS som gäller, och när de vinner OS så syns du inte alls. Dags att fundera på attityden din.
"Poenget" är att Skistad aldrig varit på pallen i världscupen, men någon bör det väl hända, absolut.
Poenget er at idag var Skistad best.
Vant prologen overbevisende.
Finale med 4 svenske og 1 amerikansk.
Skistad førte an i hele finalen og nærmest utklasset øvrige.
Hun har hatt et par tøffe sesonger.
Men er nå tilbake.
Sterk i hodet.
Flashback finansieras genom donationer från våra medlemmar och besökare. Det är med hjälp av dig vi kan fortsätta erbjuda en fri samhällsdebatt. Tack för ditt stöd!
Stöd Flashback
Swish: 123 536 99 96Bankgiro: 211-4106
Stöd Flashback
Flashback finansieras genom donationer från våra medlemmar och besökare. Det är med hjälp av dig vi kan fortsätta erbjuda en fri samhällsdebatt. Tack för ditt stöd!