Citat:
Ursprungligen postat av
fuckedbyus
Vi som har ett normalt IQ har förlänge sedan insett att väst ej kan fortsätta sin framfart i världen, 2000-talet är asiens och Kinas århundrade och USA vet det men vet inte vad dom ska göra för att förklara för väst och dess egen befolkningen att så är fallet.
Du har inget normalt IQ. Västs ”framfart i världen” beror på att i väst finns innovationer och väst driver mänsklighetens utveckling. Det är vi vita människors civilisation och kultur som är den bärande och enande kulturen på jorden, inte efterblivna primitiva barbarer som ryzzsvin, negrer, araber och serber.
När vi pratar om Asien så pratar vi huvudsakligen om de progressiva asiatiska länderna Japan, Sydkorea och Taiwan och varför är det så? Jo därför att de är bäst lämpade att anamma den vita mannens kultur och civilisation då dessa folk även har hög IQ och hög moral.
Serber, negrer, araber däremot har mycket lägre IQ och det enda de kan är att vara avundsjuka och hatiska mot oss intelligentare varelser.