Vinnaren i pepparkakshustävlingen!
Svara
  • 1
  • 2
2008-03-09, 03:01
  #13
Medlem
Hysteria90s avatar
Rekommenderad förstados på hbw är ca 5 frön, du käkade 14, så inte konstigt att du sneade. Men som du säger, ge det en chans till.

Förövrigt, bra rapport, skön läsning 4/5
Citera
2008-03-09, 03:33
  #14
Avstängd
SailerRipleys avatar
Citat:
Ursprungligen postat av chemeleon
Ja, fast inte lika illa. Dock har alla gånger varit gånger jag önskar jag hade gjort något annat. Till och med på doser om 2-3 HBW (High-Q om det spelar någon roll) så mådde jag skit. Som kontrast kan jag säga att första gången jag tog det så tog jag min dos, 6 st. Tänkte ta 7 men är jävligt glad jag bara tog 6. Spydde fanskap, gjorde bara ont. Krampaktiga lufthävningar som inte ville ge sig. Slängde resten i toaletten så fort jag kunde gå igen. Sen gick de la något år eller sådär. Då hade jag blivit modig igen och beställde 100 st. Käkade ett par gånger ifrån samlingen, alltid mindre o mindre. Till slut slängde jag resten i soporna (80-90 st?). Absolut inte min drog.

Det är så sant som sagt.. Set n' setting, det betyder mer än man tror, jag är säker på att man kan få positiva effekter fast det funka bara 1 gång bra för mig..
Konstigt var att jag klarade nästan inte av smaken av fröna efter första trippen.
__________________
Senast redigerad av SailerRipley 2008-03-09 kl. 03:39.
Citera
2008-04-29, 01:18
  #15
Medlem
artfags avatar
...

Den erfarenheten av LSA elr HWB frön jag har är bra.

jag tryckte i mej 10 stycken vilket kanske va lite dumt.
tog en långpromenad ut i skogen va skitnajs fuckade på en hel del grejjer,
men framförallt mina tankegångar va underbara , mådde piss efter ett tag illamående osv men det försvan när jag hade lagt en fin liten pizza
Citera
2008-05-01, 13:09
  #16
Medlem
Danneehs avatar
Aah, HBW Så jävla sugen på det!
Citera
  • 1
  • 2

Stöd Flashback

Flashback finansieras genom donationer från våra medlemmar och besökare. Det är med hjälp av dig vi kan fortsätta erbjuda en fri samhällsdebatt. Tack för ditt stöd!

Stöd Flashback