Citat:
Ursprungligen postat av
Filantrop007
Nära anhöriga har inte med debatten att göra. Jag anklagar inte sd s Tobias Andersson för att hans pappa en ren skit. Barnvåldtäkt är ju en hemsk sak. Men som sagt, det är inte Tobias fel.
Joe Biden är på samma sätt inte skyldig till sonens tillkortakommanden.
Joe Biden är ringledaren i Bidenklanens korruptionshärvor. Joe Biden är den som med berott mod skickat sin dekadente, nedknarkade son att förhandla med skurkar i miljöer som flödar av droger och barnprostituerade.
Det var efter att Joe Biden tog med sig Hunter Biden på Airforce 2 till Kina som mutpengarna till Bidenklanen haglade in från CCP-anknutna "affärsmän". I korrumperade länder vet man att när en korrumperad politiker visar upp en släkting på detta vis så är det för att visa att denna har auktoritet att ta hem mutorna. Vi vet nu också att Hunter Biden hotade sina affärspartners från CCP med sin far och med dennes kontakter.