Citat:
Ursprungligen postat av
Melkim14
Sicken humor samt avundsjuk bitterhet! Så alla de som tränar på spårvägen gör det därför att de inte betalade medlemsavgiften på sina förra klubbar eller blev utkastade/straffade ut sig själva? Wow. Polarn, du är bitter. Du har bara en massa lösa påståenden. Du behöver Bob Marley och kärlek. Spårvägen är en toppklubb. Omid är fantastisk samt alla andra tränare. Enligt din logik kommer klubben krascha för ingen pyntar avgiften samt alla kommer straffa ut sig själva. Du kommer bli besviken.
Vet inte om du avsiktligt inte läste vad jag skrev eller om du har låg läsförståelse. Jag skrev inte att att "alla som tränar på spårvägen" gör det ena eller det andra. Det var din enfaldiga och felaktiga tolkning av vad jag egentligen skrev.
Vilka "massa lösa påståenden" är det du syftar på utan att specificera ett enda eller komma med något som påvisar motsatsen? Ditt påstående om "en massa lösa påståenden" är uppenbarligen i sig just ett löst påstående.
Vad exakt skulle jag vara bitter över? Jag kan också träna på Spårvägen BJJ eller på Spårvägen brottning om jag vill. Ännu ett löst påstående utan förankring i verkligheten. Det är snarare du som framstår som att du behöver "Bob Marley och kärlek" när du desperat försöker att projicera din brist på insikt och läsförståelse. Varför är du så bitter? Behöver du någon att prata med?