Vinnaren i pepparkakshustävlingen!
Svara
2021-03-09, 20:54
  #13
Medlem
No6s avatar
Ursäkta men haha, var lite kul att läsa vissa saker det ska du ha en eloge för. Känner igen det så väl.

Du behöver sömn och landa på tjacket för du har tjacknojja. Har du benzo så ta några och käka och sov.
Citera
2021-03-10, 12:16
  #14
Medlem
Citat:
Ursprungligen postat av hobbe1991
Jag och min son låg och sov

Vad fan skriver du?? Skickar i dig heroin när du har din son hemma?? Fy faan, jag hittar inte ord!
Citera
2021-03-10, 15:01
  #15
Medlem
Citat:
Ursprungligen postat av hobbe1991
Får testa en mindre mängd idag istället. Och inte blanda med 4 - mmc så får jag se hur det känns.


Vill inte va sån, gör vad du vill, men räcker det inte med en gång? Hårs e inget o hålla på med
Citera
2021-03-10, 20:05
  #16
Medlem
vaccins avatar
Ge fan i att knarka om du har en son hemma!
Citera
2021-03-10, 21:12
  #17
Medlem
nneGs avatar
Citat:
Ursprungligen postat av hobbe1991
Eftersom polisen kom så vart det ingen noja direkt.

Hur vet du att polisen var där? Såg du polisbil?
Citera
2021-03-11, 11:02
  #18
Medlem
Stackars barn:/ så tragiskt att höra.


Btw riktigt smart att blanda 4-mmc och heroin med! Du kanske borde läsa på lite innan du knarkar.
Citera
2021-03-11, 11:09
  #19
Medlem
uh-huhs avatar
Heroin smakar skit, även om man röker,snortar eller äter de och otrolig mycket mindre potent, kände du ens något? Antar att det också kom ifrån flugsvamp och jag har själv testat alla som finns där och behöver minst 0,3 och IV ( 300mg) för att känna något,senast igår tog jag i mig 1,5g utav heroinet under en dag så det är inte det bästa direkt men billigt och finns inte mycket andra alternativ för mig.
Men uppenbarligen mycket mer tolerans än dig,testa drick lite grapefrukt juice Innan du tar heroin ( ungefär 45-1 timma)
Citera
2021-03-11, 12:19
  #20
Medlem
Citat:
Ursprungligen postat av uh-huh
Heroin smakar skit, även om man röker,snortar eller äter de och otrolig mycket mindre potent, kände du ens något? Antar att det också kom ifrån flugsvamp och jag har själv testat alla som finns där och behöver minst 0,3 och IV ( 300mg) för att känna något,senast igår tog jag i mig 1,5g utav heroinet under en dag så det är inte det bästa direkt men billigt och finns inte mycket andra alternativ för mig.
Men uppenbarligen mycket mer tolerans än dig,testa drick lite grapefrukt juice Innan du tar heroin ( ungefär 45-1 timma)

Ska du inte säga åt honom att ta heroinet och grapefruktjuicen tillsammans med sonen också?
Citera
2021-03-11, 15:25
  #21
Medlem
uh-huhs avatar
Citat:
Ursprungligen postat av VastraGotaland
Ska du inte säga åt honom att ta heroinet och grapefruktjuicen tillsammans med sonen också?
Vafan snackar du om? Du beter dig som att du är en 40 årig mamma som säger vad alla ska göra och inte göra.
Stick härifrån om du inte klarar av verkligenheten,jävka pajas.
Vet du ens vad grapefrukt gör för någoting?
Eftersom att han sitter o trycker i sig benso tillsammans med heroin (vilket är något av det farligaste)
Så tänkte jag ge rådet om grapefrukt också.
Grakefrukt ökar effekten utav dom flesta opiater o några opioider.
Citera
2021-03-11, 19:56
  #22
Medlem
Snapcounts avatar
Citat:
Ursprungligen postat av hobbe1991
Jag och min son låg och sov

Du.., det där är i toppen av "5 sämsta valen i livet". Att börja flörta med heroin, är med på samma lista.

Vet om en idiot som t.o.m sålde sin dotters leksaker.
__________________
Senast redigerad av Snapcount 2021-03-11 kl. 19:59.
Citera
2021-03-11, 22:54
  #23
Medlem
Citat:
Ursprungligen postat av hobbe1991
Ålder: 29 år

Tidigare erfarenheter: Jag har testat det mesta som finns där ute. Men favoriter 3,4 - aphp, meta, amfetamin och lsd.

Det började som vanligt som alltid med mina drog köp, efter ett sex pack folk öl till frukost och sen en 75 mouserande vin och jag har precis fått in mitt csn så då loggar jag in på flugsvamp.

Väl där så beställer jag en 5a tjack, denna gång blev det zeds tjack eftersom allt annat har sugit hittils.
4 gram 4- mmc, 25 iktrovil och 120 tramadol 50 mg, 0125 mg heroin.
__________________________________________________ ________________________________

Det som dank ner först i brevlådan var 4 - mmc, iktrovilen och heroinet vilket visade sig vara 0,5 g.

slängde i mig en iktrovil och testade 4 - mmc vilket var som tjack men betydligt mer dospotent och mer efouri och sedan började jag studera.

Näst kommande dag dank amfetaminet ner men fortfarande inget tramadol, vilket gjorde mig lite besviken. Men det hade kommit ett par sprutor dock, vilket jag aldrig använt innan.

Åt en iktrovil och små drog i mig små linor med 4 - mmc under tiden jag studerade.

Mot kvällen tänkte jag dra en näsa utav heroinet, Eftersom jag hade så mycket mer än jag hade beställt så hade det räckt till fler doser.

Min lägenhet är tyvärr väldigt högljudd så är rätt så säcker att grannarna under mig hör hur jag försöker pulvisera den hårda stenen. Tillslut går jag all in för att få det gjort och drar korten hårt emot varandra snabbt och har även pulviserat 4 - mmc jag lägger på horset 0ch blandar runt och upp i näsan.

Sedan för att inte outa mig så måste jag utelämna vissa saker som familj/barn/mormor etc.

Men grannen under nu stod och pratade med polisen. I cirka fyrtiominuter

en polis under mitt sovrum som stod och lyssnade om jag/vi sov.

Jag vart smått paranoid nu då och speciellt eftersom jag hade glömt av vart jag gömde ikto burken så jag hade kunnat slängt i mig alla om polisen stormade in. Hade dom gjort et så hade jag förlorat allt.

Heroinet gav helt ok med eufori och jag. somnade ganska omgående.

Näst komande dag så packade jag mina grejor och drog för att bo hos en släkting några dagar.

som inte skulle vara hemma. Åt mat, försöklte plugga men för mycket distraktioner som att leta ny lägenhet eftersom jag avskyr där jag bor. Grannen kan förvänta sig uppskurna däck och små kulor blandat med små spik utanför dörren sin när jag flyttar.

men till heroinet, nu var jag ju så less på livet överlag så jag tänkte att jag kunde lika gärna testa på att skjuta det, jag har ju som sagt tagit 1 mg ikto på morgonen men om jag även lägger i 80-120 4 - mmc i blandningen blir det kanske en skön 8 ball.

tyvärr äger jag ingen våg så jag får chansa på hur mycket heroin jag tar. staplar ut i köket och tar ett msk mått i stål, bomul ifrån toan. och slår på kallt kran vatten och kokar upp och blandar runt.

kastar ner bomulet och tar bort nålen ifrån sprutan och suger upp heroin och 4mmc lösningen.

försöker stasa med mitt skärp men det gick inte så bra så får lixom bita i det.

Ser en ven, sätter nålen och trycker i deet långsamt.

efter jag har fått i lösningen så känner jag lixom nästan inget alls utan det smyger på mig..

Går in på toan och tar bort blod och spolar sprutan.

För att sedan sättta mig i soffan och försöker spela cs. Men kan inte fokusera på spelet alls, och däckar.

vaknar upp runt 01:00 tiden av ett samtal har extrem huvudvärk och ostadig balans. Kanske odea jag. Ingen anning.

Hoppas du finner din grej broder
Citera
2021-03-12, 14:10
  #24
Medlem
hobbe1991s avatar
Spolade ner resten.

Nu har jag. iallafall testat.
Citera

Stöd Flashback

Flashback finansieras genom donationer från våra medlemmar och besökare. Det är med hjälp av dig vi kan fortsätta erbjuda en fri samhällsdebatt. Tack för ditt stöd!

Stöd Flashback