Citat:
Ursprungligen postat av
trevliggrabb
+text
Men det här brukar ge sig självt. De enda jag känner som inte vill ha barn och som vill göra aborter och skit är ju vita dekadenta och egoistiska vänsterblivna och sojaliberaler. De gör helt rätt i att inte skaffa fler ungar eller sprida sina gener för framtida generationers skull. Man skulle kunna önska att negrer och araber hade samma inställning men sånt är livet.
Men till skillnad från andra losers så inbillar jag mig inte att en farsa behöver vara närvarande 7 dagar i veckan och 365 dagar om året heller. Det är nog den största lögnen folk i västvärlden har inbillat sig.
Man kan vara en grym farsa även om man bara snackar med ungarna på telefon 1 gång i veckan och ses ett par gånger om året.
Och här tappade man respekten för dig helt, du inbillar dig massa trams helt enkelt så inte sådär superfantastiska gener trots allt. Men nu ska jag inte vara för hård mot dig, du kanske är ung sub 25 och oerfaren. Kanske jag också snackade massa strunt när jag var yngre, minns inte.