Citat:
Ursprungligen postat av
enhalvboj
Länka inlägget med det du skrev inom citationstecken då Jag tror du har byggt upp det i ditt eget huvud. Du ändrade ju dig ifrån "gubbjävel" (din känsla) till 'gubbgissa' (vad som faktiskt stod) och nu försöker du reflektera bort det genom att klaga på min grammatik.
Uppenbarligen bryr du dig eftersom du håller på att skita på dig av kränkthet när någon skriver 'gubbgissa'
Finns ingen som skrivit gubbjävel i den här tråden, var får du allt ifrån, länka gärna. Om du inte hittar det så kan du väl nästa gång läsa hela tråden innan du börjar kalla andra Kränkta gubbar.
Finns ingen kränkthet i mitt inlägg, bara ett påpekande att skribenten inte är logisk. Den kränkta är nog du, det är genant att kvinnor inte kan slå män i fler sporter än fem. Feminismen har fel, och det måste vara oerhört kränkande för en feminist.