Ärende AM-113661-20-1 Erik Reinfeldt, strafföreläggande, 8 påsar med kokain, påverkad av kokain och benso, massor med tomma påsar i lägenheten samt ett kontokort och tallrik med pulverrester, uppger vid förhör att han vill ha Massi Fritz som advokat som han haft tidigare.
FUP har polisens diarienr 5000-K1401320-19.
Varsågod, tugga i dig!
Citat:
Registrator Stockholms tingsrätt - TSM
14:38 (för 40 minuter sedan)
till mig
Hej,
Nedanstående diarienummer förekommer inte i Stockholms tingsrätts offentliga verksamhetsstöd.
Stockholms tingsrätts domsaga omfattar Stockholms innerstad samt Lidingö kommun.
Falsk information, moderator bör även byta namn på tråd.
Edit: Detta förklarar även varför erik inte finns med på Lexbase. lexbase har även med brottsföreläggande. Skandal
__________________
Senast redigerad av pogba 2020-09-07 kl. 15:26.
Flashback finansieras genom donationer från våra medlemmar och besökare. Det är med hjälp av dig vi kan fortsätta erbjuda en fri samhällsdebatt. Tack för ditt stöd!
Stöd Flashback
Swish: 123 536 99 96Bankgiro: 211-4106
Stöd Flashback
Flashback finansieras genom donationer från våra medlemmar och besökare. Det är med hjälp av dig vi kan fortsätta erbjuda en fri samhällsdebatt. Tack för ditt stöd!