Lite långtr davel av FB-Certifierad smörja kommer här, först trådens ämne:
Någon som vet något om Rasmus Paludan än ?
Har han gett ngn intervjuän om sina framtidsplaner. SVT kan väl ta sig till Danmark och sätta deras värsta idiot till migrant-debattör Annie Nöff Nöff Lööf som motpol ?
Det skulle verkligen bli en riktig hit ?
Eller Paludan mot Arnstad, eller en henvänsterpajas ?
Nej, ni jurister och journalister är alldeles för fega Quisling-uslingar för något sådant.
Att besöka bårhusen och akutsjukhusen.
Det är därför ni är så totalt hopplösa PK-Pajaser, att mer än hälften av svenska folket tycker ni bara sprider skit och lögner.
Du Peter Wolodarksi som är den allra fegaste redaktören av dem alla, jag tycker du ska öppna ditt fönster på DN-skrapan och hoppa ut. Allt medans dina kolleger står därnere på betongen och ropar och hurrar och viftar med IS-flaggan.
Ska det vara Islam så varför inte köra så det ryker nu då ?
Bra jobbat PK-MSM, hoppas ni har en helvetisk ångest nu ?
För fan kom igen nu - Cuntwell, Lindberg och alla proffstyckare på PK-MSM så nu måste ni hitta på något som ni kan anklaga Rasisten Rasmus för ?
Vad sägs om katolik eller någon konstig kristen sekt, eller skulle det funka med tex Satanism ?
Satanism har ni ju kört med förr

- Nåja -- resultatet blev ju inte så lyckat nej...
Djurplågeri då, kunde det vara något ?
Nej för fan nu kom jag på det -
Vit mansgris och fläskätare och kör en dieselbil, det kan ni väl sno ihop nu lagom till fredagsbönen 
Kör på det, ni på PK-MSM får tacka mig via PM, en liten slant borde ni väl ge mig för den idén ?
Kom igen nu för fan, vi sitter och väntar spänt på ert nya drag ?
Eller käkar alla PK-MSMs murvlar ångestdämpande, sömnpiller, och somnar framför dumburken med whiskypavan i näven ?
Cuntwells soffa är nu så nerpissad av alla fyllor framför TVn att hans TV-rum luktar och ser mera ut som ett hotellrum i Kabul, än ett vardagsrum på Södermalm ?
Och jag tycker att svenska PK-MSM har tappat sin språkliga kreativitet i uppfinnandet i bortförklaringar.
Vart fan tog den vägen, var det Benny Fredrikssons självmord som tog bort det roliga med att mobba kreti och pleti ? Att kreativiteten bara försvann sådär som genom ett trollslag ?
Eller var det Coronan och slakten på äldreboendena ?
För några värre mobbare än PK-MSMs skribenter lär man inte känna till, typ ?

Anders Lindberg och Osis Oisin Cuntwell är så fulla av skit, att de borde ta sig ett riktigt rejält hett lavemang. Gärna currykryddat ovanpå det.
Och räcker inte det så prova med ett lavemang med tex varmt bly, det brukar göra susen ?
Det rensar både rören och till och med katalysatorn
PK-MSM kunde ju tex tagit och återanvänt uttrycket det som hände i
Malmö som "isolerade händelser" ?
Varför tabbar man sig så fatalt ? Och glömmer bort en sådan genial klyscha ?
Fy skäms PK-MSMs skribenter

I brist på bättre så dra järnrörsfilmen några varv igen ?
Vi vill se meera Måångkultur, ni skrev ju att Måångkulturens problem fixar man med meeera Måångkultur. det blir bra det, ta hit 2 miljoner kineser, de vet hur man tas med muslimer.
Nackskott är tydligen mycket populärt i Kina

Nej, jag vet e fan, men rätt som det är så kan det bli fullt ordkrig och ordbajseri mellan PK-MSMs falanger, enligt gammal vänstermodell - Vad tror ni om det ?
Eller är det redan journalister som börjar fundera på repet och snaran och gör en "Benny Fredriksson" själva, -- en happening ? PK-MSM drabbas då av ett lycksaligt glädjerus av att de kan alltid skylla på någon, men hittar de ingen , så då dras de bästa trumfkorten USA och Israel alltid fram förstås...
Alla PK-MSMs skribenters perfekta svarta får - Typ

Eller har PK-MSMs journalister blivit så miljö- och klimat-medvetna att de knyter en mijlöcertifierad plastpåse runt huvudet ?
Det är kanske dags för PK-MSM att gå ihop med Miljöpartiet och bilda självmordskommandotrupper, att de på en given signal tex på Medborgarplatsen solidariskt tar på sig varsin PK-Miljöcertifierad plastpåse runt huvudet och knyter till ? Och kvävs av sin egen koldioxid på ett klimatneutralt sätt

Det om något, det borde ge rubriker, eller hur, en riktig youtubehit ?
Då jävlar blir det fart på lösnummerförsäljningen, eller hur ?
Citat:
Ursprungligen postat av
Thundercock
Jag tog två flickor, födda i Sverige och boende i min egen hyreslänga, som exempel. Bevis för barnäktenskap måste säkras i Sverige, då det är lagligt i muslimska länder. Svensk polis har inga befogenheter att undersöka saken, då det som sagt är lagligt. Varför menar du att muslimska flickor som är födda i Sverige aldrig återvänder till Sverige efter en semesterresa i hemlandet?
Att det inte har gjorts något åt köpefruar är politikernas jävla slapphet, men det kommer
täppas till.
Det är mycket värre än så, den religionen skapar snabbt stora klyftor i samhället. Nu finns det bara i och för sig ett fall nämnt jag minns inte var. Men gubben hade fyra fruar och 7-9 barn. Kommer till ett västland, gubben cashar in bidragen, minst dryga miljonen på drygt ett år. En del barn och fruar kan vara sk "lånebarn" och "lånefruar", dvs inte hans egna. Gubben sket i fruarna och ungarna, och lämnade dem i sticket. Socialen fick gå in och betala fruarna och ungarna igen. Och gubben stack sedan med pengarna tillbaks till hotaheiti, skaffar sig en ny identitet där han är betydligt yngre, och skaffar sig nya och vackrare fruar. På så vis klättrar gubben snabbt på den sociala stegen.
I Danmark finns det ett exempel som där gubben (muslimen) dödade och stoppade frun och ungarna i frysen. Den gubben greps visst i Tyskland, enligt rykten med väldigt mycket kontanter på sig.
Man kan tro att fyra fruar är max, men det är inte så, principen enligt Islam är att du får ha så många fruar som du vill bara du kan försörja dem. Men det är lite si och så med försörjningskravet.
Detta beror på att rättegångar kring sådana här ärenden så är kvinnan enligt Islam förbjuden att vittna mot sin man i domstolen. Men visst, det finns enskilda fall, där gubben fått rejäla straff. Troligen för att någon av kvinnorna tillhört en annan klan, och skvallrat. Det är därför de gifter sig inom klanen för då kan de gå fria ifrån kritik. Ingen av fruarna vågar klaga alltså. Jackpot är ju om någon i klanen är tex advokat eller något liknande - Då blir det stening som gäller, för den trilskandes hustrun...
Jaja, det kallas entrepenörskap - På perversiteter så är muslimer tydligen världsledande....
När gubben är hemma så är det den yngsta frun som är favorithustrun. Men när gubben är borta då hackar och mobbar de äldre fruarna den yngsta frun och hon får i regel göra allt skitgörat.
Kristendomens idé med monogama äktenskap bara en man och en kvinna, var syftat till att hindra överbefolkning och inavel, och dessutom att mannen och hustrun var tvungna att ta hand om varandra. Eftersom en kvinna inte kan hinna få så många barn under sin fruktbarhetsperiod i sitt liv ändå, så är inavel inte så stor risk.
Men för mormonerna och tex Amish var det viktigt att få många barn för att klara av det tuffa slitet ute på de stora jordbruken i USA. Därför är väl delstaten Utah, den enda delstaten där det finns många sådana äktenskap.
Man tror att det där därför som människan är rätt så resistent mot inavel, just genom att kvinnan inte kan få så många barn under sin livstid.
Så PK-Politikerna har en hel del att förklara för det svenska folket, skulle jag tro ?
Om de hinner göra det innan de får en snara runt halsen ?
Eller tar livet av sig själva ?
BTW: Att de muslimska länderna ser bra ut på pappret det kan ju stämma, men det finns ju starka indikationer på inte ens deras egen folkräkning stämmer särskilt bra. Särskilt när de ska äska bidrag för tex hur många flyktingar och palestinier de har i sitt land

Den påstås kanske vara 30 %-100 % överdrivna.
Överdrifternas världsmästare - utsugarideologin och rövarideologin Islam

Varför tar då inte tex Emiraten emot dessa flyktingar ? Det är faktiskt så enkelt att enligt skvaller så ska deras immigrationsminstrar skrockat och skrattat att de tänker inte släppa in detta det rena kriminella tjuvpacket i landet ändå. Ävenom de aldrig är så mycket som "flyktingar" ens.
Turkiet har ju liknande problem som Sverige med sina sk "flyktingar", dvs random knivhuggningar, åldringsrån, våldtäkter, grova rån mm. Men där där hugger de till med riktigt hårda straff, turkarna ska man inte sätta sig på när de blir arga inte... Ingen dialogpolis där inte, för en tid sedan sköt en turkisk Polis en migrant direkt i huvudet när migranten skulle attackera en turkisk kvinna med kniv...