Citat:
Ursprungligen postat av
Kjellenare
Jag har nån slags hatkärlek till den här podden.
Lyssnar och det är ju kul oftast. Men blir provocerad över hur de offentligt skrattar åt människor med problem och helt saknar förmåga att bjuda på sig själva. BJUD LITE PÅ ER SJÄLVA FÖR FAN. Så blir podden lite sympatiskare.
Är det bara jag som tänker i de här banorna?
Ja det är bara du som är så överkänslig för livet och verkar ha lite svårt att läsa av människor, som att kunna urskilja mellan att skratta åt någon och att skratta med någon.
Du lyckas alltså inte notera den tydliga polariseringen, att tjejerna hela tiden sympatiserar med dom feminina männens trådstarter där dom öser kärlek (skratta med) över alla godhjärtade som är hjälpsamma och bannar dom som är elaka (dom egentliga goda) som vill förstöra för TS
Då har förövarna problem också? varav jag antar att du menar det är synd om dom varav programledarna därför inte får skratta åt dom?
Kan du exemplifiera lite hur dom ska bjuda på sig själva som kompensation för att få din tillåtelse att skratta åt andra. Dom skämtar ju internt med varandras svagheter däremellan hela tiden, missade du det också?.
Citat:
Ursprungligen postat av
Dekorima
Så du hänger här för att ragga?

Nej, men man fantiserar om att det är en utseendemässig drömkvinna som tilltalar en, detta sker just nu

mot bättre vetande.
Dessa tjejer ger goda råd i relationsforumet, och utgår ifrån sig själva till 200 % och är på inget vis goda representanter för sitt kön, medans killar pratar om hur den stora massan funkar hos båda könen, därav av yttersta vikt att veta att dessa tjejer är abnorma