Citat:
Ursprungligen postat av
morrhugg
Kan någon av er raketforskare förklara för mig vad som är FEL med hans tweet? Det VAR inga smålänningar som dog, eller hur?
Som idioten Sook så felaktigt tog upp så betyder smålänning inte var man bor, utan det är en etnisk benämning. Så vad är så fel med att garva åt det faktum att vår så kallade politiskt neutrala media säger att de som dog är "smålänningar"? Det är ju för fan SKRATTRETANDE att de säger så.
Går inte att förklara med någon som sitter på en så utvecklad och grov autism som du verkar besitta.
ontopic, vad kan man förvänta sig från en sadistisk sionist som Ekeroth? Han och hans folk "folk" har alltid gillat sadism, tortyr, mord och barnslakt. Påminner om hans tweet i samband med Breivik terrorn, då antydde han på att kolla vad var det jag sa, muslimer. Även då fick han hålla käften, men trynet på sionisten stängs aldrig tillräckligt hårt tycker jag.