Ja du behöver ju inte säga det till mig det är dom andra dumma horungarna i tråden som envisas med fel personer hela tiden. Men då är det han jag trodde och det förklarar bevakningen på akuten då han har en enorm släkt. Både i Sverige och CPH.
Sätt dig ner i båten. Du själv envisades med att flera ggr skriva att BO var arab. Du hade ju helt fel. Alban och arab är helt olika.
Asså, Mekky och alla andra större i branschen kör Encro och liknande. Varför tror ni inte han blev tagen? Polisen kommer inte förbi och kommer va så för lååång tid. Alla affärer görs antingen på Krypterade lurar eller Blackberry. Folk tror polisen knäckte deras Blackberry, det är omöjligt så vida du inte bruteforcar deras lösen. Och Jawad va en korkad individ och hade lätt lösenord så Malmöpolisen kom in. Kartellerna använder dessa tyngt krypterade lurar för att samtala om lasten, sen slänga luren och ny införskaffas. Malmös tyngsta sitter på dessa mobiler, dom kostar allt mellan 30 000 - 100 000. Mekky pratar med sitt folk via Encro, och polisen kan inte göra ett skit.
Flashback finansieras genom donationer från våra medlemmar och besökare. Det är med hjälp av dig vi kan fortsätta erbjuda en fri samhällsdebatt. Tack för ditt stöd!
Stöd Flashback
Swish: 123 536 99 96Bankgiro: 211-4106
Stöd Flashback
Flashback finansieras genom donationer från våra medlemmar och besökare. Det är med hjälp av dig vi kan fortsätta erbjuda en fri samhällsdebatt. Tack för ditt stöd!