Citat:
Ursprungligen postat av
T34Panzer
Det var ju inte lite fel på Andras.
Uppgift (124/1248)
” Åsa berättar att Andreas har tourettes syndrom, ADHD, tvång, ångest och tics. I stressiga situationer så blir ticsen värre. Enligt Åsa så uttrycker sig ticsen genom att Andreas spottar, hostar och att han himlar med ögonen bakåt”.
Ronni hade rätt om att nåt inte stod rätt med honom redan i tidig ålder
En sak jag tänkt på är att mördade oftast lämnar teknisk bevisning, i någon form så som blodstänk osv. Det har ej hittats här, och jag kan inte sluta att fundera på om Andreas verkligen skulle klara av att ”städa” undan så, han verkar ju milt sagt inte vara särskilt intelligent direkt.
Sen är de otroligt så smutsig känsla man får i dessa kretsar, prostitution & droger som om det vore normalt. Jag förstår inte va dessa föräldrar sysslar med heller... de verkar typ acceptera att deras barn missbrukar tunga droger och säljer sina kroppar