Citat:
Ursprungligen postat av
CaLund89
Ja de är ju skitskumt! Hur kan han veta de!? 😳
Han redigerte et innlegg som han skrev i går, i dag. Jeg så det selv og at han hadde endret det opprinnelige innlegget sitt og lagt til at Emilia var funnet død. Det er derfor det ser ut som han skrev det i går.
Jeg så at noen søkte kontakt med Emilias mor på Emilias facebook side, under ett av hennes bilder. Da kommenterte denne Dannel at hun kunne formidle beskjed til familien via han!!! Det var andre som reagerte på hans beteende og sa at han var en tidligere dømt stalker og at man ikke skulle ha tiltro til at han var i familie med Emilia. Han har vært svært aktiv på Emilia sin Facebook side den siste tiden så dette tror jeg Politiet er klar over. De har nok fulgt med, i tillegg til at folk sikkert har tipset dem for lengst. Hvis han har begynt å fjerne både bilder og kommentarer han tidligere har lagt ut både på sin egen og Emilia sin FB side, da tror jeg nok at det er plenty med folk som har tatt screenshots og har samlet bevis. Det er flere som virker å reagere på hans oppførsel.
Så utrolig tragisk og trist dette her. Uansett legning, kjønn og jobb. Hun var et menneske og noens datter. Det skal man ha respekt for. Når det gjelder det som skrives her om at foreldrene kunne stoppet henne fra å være escort og å misbruke narkotika. Det spiller ingen rolle hvor du kommer fra, fattig eller rik. Det er utrolig mange unge mennesker som dessverre blir narkotika misbrukere og som finner måter å finansiere sitt misbruk på, være seg tyveri, prostitusjon m.m. Det er særdeles vanskelig for en forelder å stoppe det dersom barnet er myndig. Du får ikke umyndiggjort en voksen og myndig person fordi de har et narkotika misbruk eller hvordan de eventuelt finansierer sitt misbruk. Det er ikke sånn samfunnet fungerer selv om mange foreldre kunne ønske det var slik, for å redde sine barn.
Kan ikke si annet enn at hun må få hvile i fred og at jeg sender min medfølelse til familie og venner i sorgen.