Citat:
Ursprungligen postat av
gurkelurkan
Varför då? Han fick ju allt han pekade på och lite till. Jag tror det var ett sexbrott som gick över styr. Ingrid brukade skjutsa runt mördaren med bilen då han skulle titta på svenska flickor. Att sen tvingas till aktivitet med en gammal pensionär kanske fick det att slå slint i huvudet. Vad vet jag? Hoppas på att få läsa mordutredningen så småningom då man verkligen vill veta hur dom går till väga.
Du har rätt, och det här kan vara en av de största skandalerna i modern tid. En skandal som mörkas av liberala vänstermedia i feminismens namn. Ingrid och andra vänstervridna sexuellt perverterade batikhäxor i #vistårinteut och liknande nätverk utnyttjar systematiskt dessa män sexuellt.
När afghanerna kom hit så kanske de var utsvultna på sex och därför accepterade de att köra in sina 2 cm korta penisar i uttorkade gråhåriga hål, men sedan tröttnade de, men blev varse om att kvinnorna har hållhakar på dem. Ingrid skjutsade runt sin afghan på stan och lät honom göra lite som han ville för att hon krävde och fick sex av honom. Ingrid och batikhäxorna vet mycket väl att dessa afghaner inte är riktiga flyktingar. När man kommer någon så pass nära så är det oundvikligt att man lär känna personen väldigt väl. Batikkärringarna vet om alla omständigheter kring afghanerna och ser sin chans att utnyttja situationen.
Likväl som att 20-åriga tjejer normalt inte vill ha sex med gamla gråhåriga män, så vill naturligtvis inte heller de flesta unga män ha sex med klimakteriekossor med illaluktande flytningar ur muffen.
Vem vågar ta tag och nysta i den här skiten. Janne Josefsson?