Citat:
Ursprungligen postat av
oshin.cantwell
En 49-årig man från Kvicksund åtalas vid Södertörns tingsrätt för grovt sexuellt övergrepp mot barn som ska ha begåtts i Västerås. Varför rättegången sker vid Södertörns tingsrätt har jag ingen aning om, men här är stämningsansökan:
https://minfil.com/99cbOba4nb/S_dert..._Aktbil_20_pdf
M*rten verkar vara en hal fisk och upptagen som få.
*=o
På adressen i Kvicksund där han nu är skriven och där övergreppen skett bodde tills M*rten flyttade in den 29 november 2018 en man född 47-12-29 med samma efternamn.
Det var den, numer troligen avlidne fadern T*mmy’s hus medan M*rten var skriven på Elieg@tan 2 i Sundbyberg.
Mamma Kerstin K*ck bodde kanske där också men är inte säkert
Systern Lisa K*ck troligen inte men genom dessa släktingar går det att finna en facebookprofil som jag tror stämmer med den åtalade.
https://www.facebook.com/nilsm*rtendreyer
14 september 2018 är det käftskiva i huset, genom fönstret ser man södra delen av Kvicksund.
https://www.facebook.com/photo.php?f...type=3&theater
Han är skriven på S*lbacken men bor enligt Stämningsansökan på Pålsb*dagränd 13 i B@ndhagen.
Där bor en som finns med i hans vänlista på fb och eftersom han verkar vara en sann Sverigevän har han, som ytterligare en i raden ordnat sig en Thailändska, Siripr*n B**nprom.
https://minfil.com/40sb0db6n8/SB_och...ember_2018_jpg
https://www.ratsit.se/19660504-Sirip...bKBxPIa_khqOTY
https://www.facebook.com/Siripr*n.B**npr*m
Målsägande flyttade hem till sin mor i september och övergreppen började tidigast oktober 2015.
Backupfiler finns på samtliga påståenden.