Citat:
Ursprungligen postat av
Jack.Cates
Dessa invandrare ska alltid ta upp Pinochet och kalla alla för rasister. De hyser ett stort hat mot vita människor också. De är alla kommunister/liberaler och de blir alltid röda i huvudet av ilska när en med SD-åsikter yppar något. Jag känner en snygg spic-brud med univeristetsutbildning. Hon blir helt mongo när jag berättar om hur bra det är med nationalism och att spics som hon också gynnas av detta, såvida inte dessa mestiser vill bli muslimer eller HBTQ-certifierade. Men hon fattar inget och blir istället helt rasande och kör på med sitt "människosyn", "kvinnosyn", "rasism" och "Pinochet".
Varför är spics så trögfattade och insnöade?
Latinamerikaner, fransmän samma inavlade skitar som kommer hit för att leva på bidrag. Man är svensk när man ska åberopa bidragsregler men man är latonamerikan eller fransman när det gäller allt annat. Man kan frpga sig, kunde man nte vara kvar i sitt eget skitland och vara kommunist eller fransman där? Ingen i ens skitland vill ha att göra med en och det ser man också att ingen i sveirge vill ha med dem att göra, för de har inga vänner. att adda febrilt Facebookvänner för att kunna som kriminella fransman och latinamerikan kartlägga andras vänner oh vad andra har tyder bara på att man platsar för att bli deporterad, och är en av de allra vidrigaste och äckligaste på denna planet. Klart att ens svenska fru sparkar ut en, man är ju dum i huvudet. Fattar bara inte hur man som svensk kvinna kan ens fastna för en sådan idiot överhuvudtaget och missa så grovt.
Något annat fransmän och latinamerikaner gör, men så är det med alla kommunister och navlade patrask som inge nvill ha är att tråla på nätet och register för att kunna kartlägga vad andra har, att adda sig till andra och sedan blir de avundsjuka för de är förlorare. Man kan fråga sig vems fel att de är franska och latinamerikanska retards, inte ens har normalintelligens att skaffa ett riktigt jobb och ligger ljusår efter i intelligens och annat. Det är bara de vidrigaste äckel som dessa grupper som hittar till Sverige ochdet är alltid någon annans fel att man är en förlorare, ett franskt superäckel där kvinnor spontant säger att man är äcklig och ser ner på en för man är en förlorare. Vem vill överhuvudtaget ha med en latinamerikan eller fransman att göra?